>

SAĞLIKLI YAŞAM

Dengeli beslenmenin sırları Nestle ile cepte...

Beslenme uzmanı Nestlé’nin beslenme konusunda Türkiye’de ilk defa düzenlenen SMS Yarışması 1 milyon kişiye dengeli beslenmenin sırlarını anlatacak... Ayrıntılar için tıklayın...
 
   
 
 
     
Dünyanın lider beslenme ve iyi yaşam (wellness) şirketi Nestlé, SMS üzerinden bir sağlık bilgi yarışması düzenliyor. "Sağlıklı Beslen, İyi Yaşa" Yarışması kapsamında NESTLE yazıp 3448’e gönderen Turkcell kullanıcıları, cep mesajla gelen beslenme ile ilgili iki soruyu doğru yanıtladığında bir Opel Meriva kazanma şansını yakalıyor. Ayrıca soruları doğru yanıtlayan herkes Ankara Sigorta’dan bir ay süreyle, 1 Milyar değerinde Ferdi Kaza Sigortası kazanıyor.

Beslenme ve iyi yaşam (wellness) uzmanı Nestlé, bir ilk olan bu yarışma ile 1 milyon kişiye ulaşarak sağlıklı yaşam konusunda bilinci artırmayı hedefliyor. Milli Piyango İdaresi’nin izniyle düzenlenen yarışmanın ilk dönemi 30 Nisan-31 Mayıs 2004 tarihleri arasında gerçekleşecek ve bu dönemin sonunda ilk araba talihlisi belirlenecek. 30 Nisan–31 Mayıs, 31 Mayis-30 Haziran ve 30 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında toplam üç dönemde düzenlenecek yarışma sonunda 3 araba sahiplerini bulmuş olacak.

Kampanya kanalıyla temel beslenmeyle ilgili bilgiler eğlenceli ve heyecanlı bir ortamda Nestlé tüketicileri ile paylaşılıyor. Yarışma soruları vitaminler, mineraller, yağlar gibi besin ögeleri, yiyeceklerin besin değerleri ve dengeli beslenme ile ilgili sırlar ve benzeri pek çok faydalı bilgi içeriyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>