>

SAĞLIKLI YAŞAM

Galata Pembe Oluyor!

Tarihi Galata Kulesi’nde, meme kanseri konusunda farkındalık yaratmak için animasyonlu muhteşem gösteri.
 
   
 
 
     

MEMEDER (Meme Sağlığı Derneği) ve General Electric (GE) işbirliğinde, meme kanseri hakkında toplumu bilinçlendirmek amacıyla Galata Kulesi’nde muhteşem görsel şölen düzenlenecek.

İsteyen herkes meme kanseri farkındalığına desteğini sosyal medyada #GalataPembeOluyor başlığı altında atacağı mesajlarla dile getirebilecek. GE, her tweet için MEMEDER’e 1 TL bağışta bulunacak; hedef 20 bin tweet’e ulaşmak…

MEMEDER (Meme Sağlığı Derneği) ve GE (General Electric), meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla 30 Ekim, Çarşamba günü 19.00’da İstanbul’un en önemli tarihi yapılarından Galata Kulesi’nde büyük bir görsel şölen düzenleyecek.

Galata Kulesi’nin formuna uygun olarak tasarlanan animasyon videosu birden fazla projeksiyonla yansıtılarak (video mapping), tarihi yapıda etkileyici bir görüntü oluşturulacak. Galata Kulesi, etkinlik çerçevesinde 29 Ekim, 30 ve 31 Ekim tarihlerinde de pembe renkle ışıklandırılacak.

Meme kanseri farkındalığına destek vermek isteyenler, sosyal medyada #GalataPembeOluyor hastag’ini kullanarak mesaj atabilecekler. GE, gönderilen her tweet karşılığında MEMEDER’e 1 TL bağışta bulunacak. GE’nin, meme kanseriyle mücadele konusunda yapılan çalışmaları desteklemek üzere yapacağı bağış çerçevesinde 20 bin tweet’e ulaşılması hedefleniyor.

GE’nin ana destekçi olduğu bu etkinlikte MEMEDER, başta kadınlar olmak üzere tüm kamuoyunun meme kanseri konusunda bilinçlendirilmesini hedefliyor. MEMEDER, meme kanseri farkındalığına katkılarından dolayı Beltur A.Ş.’ye de teşekkür ediyor.

Tarih : 30 Ekim 2013, Çarşamba
Saat : 19:00 – 20:00
Yer : Galata Kulesi Meydanı, LAVAZZA


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>