>

SAĞLIKLI YAŞAM

Ginseng Mucizesi Doğa Çay'la Evinizde!

Yaşlanmayı geciktirmenin 5 bin yıllık ilacı Ginseng artık Doğa Ninjin çayı ile fincanınızda... Tıklayın!
 
   
 
 
     
Çin’de yüzyıllar boyunca "sihirli ot" olarak bilinen ve özellikle erkek bünyesi üzerinde daha da etkin olduğuna inanılan ginseng, Doğa Bitkisel Ürünler tarafından çay formunda Türk tüketicisine sunuldu.

Doğa Bitkisel Ürünler tarafından üretilen ginseng çayı Doğa Ninjin, bedensel ve beyinsel performansı artırıyor, bünyenin strese karşı tepkisini azaltıyor ve yaşlanma etkilerini geciktiriyor. Öğrenme kabiliyetini ve hafıza kapasitesini de pozitif olarak etkileyen Doğa Ninjin’in en önemli özelliklerinden biri de fiziksel performansın ve cinsel gücün desteklenmesinde bir beslenme yardımcı elemanı olması.

Çağdaş bilimin ışığında ginseng

Uzak Doğulular, Araplar ve Kızılderililer tarafından kanser, romatizma, şeker-kalp hastalıkları ve cinsel güçsüzlüğün tedavisinde yüzyıllarca kullanılan ginseng’in en yaygın ve en fazla ilgi gören kullanım alanı yaşlanmanın geciktirilmesi ve bir afrodizyak olarak cinsel performansın artırılması.

Yapılan bilimsel çalışmalar Ginseng’in şu özellikleri ortaya koyuyor:

¸ Bedensel ve beyinsel performansı olumlu yönde etkiliyor,
¸ Antioksidan özelliğe sahip,
¸ Vücudun savunma sistemini uyarıyor,
¸ Strese karşı bünyeyi koruyor ve bu koşullara uyum ve direnci artırıyor,
¸ Yaşlanma etkilerini geciktiriyor,
¸ Öğrenme kabiliyeti ve hafıza kapasitesini artırıyor,
¸ Fiziksel performansın ve cinsel gücün desteklenmesinde bir beslenme yardım elemanı olarak yaygın biçimde kullanılıyor.

Ginseng’in tarihçesi

Kökü insan bedenine benzeyen ginseng’in anava-tanı Mançurya, Kuzey Çin ve Kore. Marko Polo’ nun seyahatnamesinde "mucize ilaç" olarak sözünü ettiği ginseng, Siyam kralı tarafın-dan Fransa kralı 14. Louis’ ye armağan ediliyor ve Avru-palı asiller tarafından beden-sel ve fiziksel gücü arttıran bir ilaç ve afrodizyak olarak yaygın bir biçimde kullanıl-maya başlanıyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>