>

SAĞLIKLI YAŞAM

Güne Enerjik Başlayın

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı, kadın güzelliğine katkıda bulunuyor...
 
   
 
 
     

Güçlü bir kahvaltı, sağlık ve güzellik için önemli bir öğün. Her zaman genç, sağlıklı, zayıf ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız kahvaltı mönülerinizi bu besinlerle hazırlayın.

YULAF, ÇİKOLATA, BAL VE PİRİNÇ:

Hepsi de enerji veren besinler. İçerdikleri yüksek orandaki besinsel değerler nedeniyle cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek, dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.

ÇİKOLATA:

Mutluluk hormonunu uyarıcı özellikler içerdiğinden vücudu gevşetip rahatlamasını sağlıyor. Stresten uzak rahat bir uyku sağlıyor. Antioksidan özellikleriyle serbest radikallere karşı savaşarak yaşlanmayı geciktiriyor. Protein kaynağı cildi yeniliyor.

BAL:

Şeker, fruktoz ve glikoz içeren bal doğal bir tatlandırıcı. Ayrıca antibiyotik özelliği ile mikroplara karşı güçlü bir dezenfektan. Oligoelementler ise hücreleri yeniliyor.

PİRİNÇ:

B grubu vitaminlerince zengin olan pirinçte ayrıca diğer mineraller de bulunuyor. Zararlı güneş ışınlarının etkisi veya yaşlanma nedeniyle ortaya çıkan cilt lekelerini yok ederek, cildi ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>