>

SAĞLIKLI YAŞAM

Organik Festival Çok Güzel Gelsenize?

Organik tutkunları Eylül ayında Organik Yaşam Festivali’nde bir araya geliyor.
 
   
 
 
     

Organik yaşama dair her şeyin bulunabileceği festival, birbirinden renkli sürprizleriyle keyifli ve sağlıklı bir hafta sonu vadediyor.

Daha sağlıklı nesiller için organik ürün kullanımı çok önemli. Ancak organik hakkında kamuoyunda oluşan bilgi kirliliği, tüketicilerin kafasında yüzlerce soru oluşmasına neden oluyor. Tüm bu soruların yanıtlarının, eğlenceli ve bir o kadar da bilgilendirici bir etkinlikle yanıtlamak için Organik Yaşam Festivali, Eylül ayında kapılarını tüm ziyaretçilere açacak.

Maçka Demokrasi Parkı’nda 5-6 Eylül 2015 tarihinde düzenlenecek olan Organik Yaşam Festivali’nde tüketiciler, organikle ilgili en doğru kaynaklardan bilgi edinme imkanı bulacak. Organik Bebek mamalarında sektörün lideri HİPP’in ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek festivalde, kamu kurumlarından yetkililer, üreticiler, satıcılar, sivil toplum kuruluşları ve bilim adamları yer alacak. Festival süresince paneller, seminerler, yarışma ve eğitimlerle tüketicilere Organik Yaşam anlatılacak.

Organik konusunda toplumda bir farkındalık oluşturulması da hedeflenen Organik Yaşam Festivali’nde ayrıca keyifli workshoplar, lezzetli organik ikramlar, organik cilt bakım tüyoları ve daha birçok sürpriz de olacak. Ayrıca minik tüketiciler için düzenlenecek renkli etkinliklerle genç kuşaklara hem eğlenme hem de organik hakkında bilgi sahibi olma imkanı sağlanacak.

Tüm bunların yanında Organik’in ana felsefelerinden biri olan sürdürülebilirlik uygulamaları ve çevre dostu teknolojiler, yenilenebilir enerji kaynakları ve geri dönüşüm konularında da farkındalık oluşturmak amacıyla Festival süresince çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Tüm vatandaşlarımız Organik Yaşam Festivali’nde ücretsiz olarak katılım sağlayabilecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>