>

SAĞLIKLI YAŞAM

Randevu almak için numara ezberlemeye son!

Cep telefonunuzda "Alo Acıbadem" harflerine denk gelen numaraları çevirerek Acıbadem Çağrı Merkezi'ne kolayca ulaşın. Haberin ayrıntısını okumak için tıklayın...
 
   
 
 
     
Acıbadem & Turkcell İşbirliği ile Çağrı Merkezinde Yenilik : Cep telefonu ile randevu kolaylığı
*ALO*ACIBADEM = *256*22422336

Hastalarına daha iyi hizmet vermek ve "müşteri memnuniyeti" sağlama amacında olan Acıbadem teknoloji kullanımı konusundaki çalışmalarına bir yenisini ekledi.

Bu yeni hizmette GSM sektöründe Türkiye'nin öncü firması Turkcell ile bir işbirliğine gidilerek cep telefonuyla, randevu alma kolaylığı hastalara sunuluyor.

Cep telefonu ile randevu

Acıbadem Sağlık Grubu Bilgi Sistemleri Direktör Yardımcısı Candan Göksu yeni sistemde bu noktadan hareket ettiklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürüyor: "Çağrı merkezinde "bir telefon numarası bırakın" denilince arayan kişiler cep telefon numaralarını bırakıyorlar. Biz de cep telefonu ile randevu alma noktasında bir arayışa girmiştik. Turkcell'in bu uygulaması arayışımıza bir çözüm getirdi. Amacımız, hastalarımızın bize ulaşmasını kolaylaştırmaktır."

Turkcell Kurumsal Hizmetler Bölüm Yöneticisi Hakan Erenoğlu ise Turkcell'in "Alo Markam" adlı uygulamasından söz ederek, "Bu uygulama ile müşteriler,
ilgili kurumun telefonunu hatırlamasalar da o kurumun harflerine denk gelen rakamları tuşlayarak kuruma ulaşabiliyorlar" diyor.

"Acıbadem Sağlık Grubu' nun 'Alo Acıbadem' sloganı artık herkes tarafından biliniyordu. Bu noktada iki proje çok iyi örtüştü. Bu yeni uygulama ile hastalar, 'Alo Acıbadem' harflerine denk gelen rakamları tuşlayarak Acıbadem Hastanesi Çağrı Merkezi' ne ulaşabiliyorlar."

Sistem nasıl çalışıyor?

Hakan Erenoğlu uygulamayla ilgili şu bilgileri veriyor: "Cep telefonunda önce yıldız tuşuna basmak gerekiyor. Daha sonra 'Alo' kelimesine denk gelen '256' rakamları tuşlandıktan sonra yeniden yıldız tuşuna basılıyor.
Ardından 'Acıbadem' sözcüğüne denk gelen tuşlara basılarak hastanenin çağrı merkezine ulaşılıyor. (*256*22422336) Böylece Çağrı Merkezi'nin 544 44 44 no'lu telefonunu bilmeyen ya da hatırlamayan bir kişi, sadece 'Alo Acıbadem'i bilse bile dilediği anda hastaneden randevu alabiliyor."

Yararlar:

Acıbadem Sağlık Grubu Bilgi Sistemleri Direktör Yardımcısı Candan Göksu sistemin getireceği yararları şöyle sıralıyor:

· Herhangi bir numarayı ezberlemeye gerek kalmaksızın sadece "Alo Acıbadem"i bilerek randevu almak mümkün.
· Bu işlem için özel bir tarife uygulanıyor. Turkcell'in "Biz Bize Cell" tarifesinin geçerli olduğu bu serviste abonenin tarifesi ne olursa olsun Turkcell'den Turkcell'e aramanın en ucuz tarifesi ile görüşmelerini yapıyorlar.
· Hastaların hastaneyi araması kolaylaşmış oluyor. Yakınında o an için sabit telefon olmasa bile talebini ertelemiyor.
· Bu uygulama ile ayda 100.000 olan çağrı sayısının artması hedefleniyor.

"Alo Acıbadem" uygulamasında "Alo Markam" servisinden yararlanılan Turkcell Kurumsal Hizmetler, özel sektör ve kamu sektöründeki kurumların verimlilik ve performansının mobil çözümlerle artırılmasını ve bu kurumlarla müşterileri arasındaki iletişimin güçlendirilmesini sağlayan ürün ve hizmetler geliştiriyor. Turkcell Kurumsal Hizmetler, büyük kurumların yanında KOBİ'lere yönelik hizmetler de geliştirirken, özellikle sektöre özgü çözümlerin üretilmesinde, alanında uzmanlaşmış farklı şirketlerle "Çözüm Ortaklığı Programı" kapsamında işbirliği yapıyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>