>

SAĞLIKLI YAŞAM

Selülit ve bölgesel zayıflama tedavisinde son nokta: Lipoliz İğneleri

Amerika ve Avrupa ülkeleri ile aynı anda Türkiye’de de yeni uygulanmaya başlanan yepyeni bir yöntemle diyete gerek kalmaksızın selülitlerden kurtulmak ve zayıflamak artık mümkün.
 
   
 
 
     
Liposuction iğnesi de denilen bu yöntemle 5-10 seansta ameliyatsız ve yan etkisiz zayıflama gerçekleştiriliyor.

Selülite karşı en yeni yöntem
Yazın gelmesiyle birlikte güzelliğine önem veren kadınların kabusu haline gelen selülitlerden kurtulmak için en yeni yöntemin lipoliz iğneleri olduğunu belirten Memorial Hastanesi Medikal Estetik Bölümü Sorumlusu Dr. Seran Göçer yeni yöntemi anlattı: “Çok ince iğnelerle vücudun zayıflaması istenilen bölgelerine zayıflatıcı özelliği olan ilaç karışımı veriliyor. Yan etkisi olmayan leschytn ve bazı bitkisel özlerin karışımından oluşan bu iğne, aynı zamanda kolesterolün de dengede tutulmasını sağlıyor. İğne, bölgedeki yağ hücrelerini çeviren zarları eritiyor ve yağların yok olmasını sağlıyor.”

Gıdı ve göbek bölgesinde başarılı sonuçlar veriyor
5–10 seansta bölgedeki yağ ve selülitler yok olurken vücut yapısına göre en az 3 beden incelme sağlanabiliniyor. Bu yeni yöntem özellikle karın, bel, basen yağları başta olmak üzere gıdı bölgesindeki yağlarda da etkili oluyor. Kadınlar kadar erkekler üzerinde de etkili olan bu iğneler özellikle “ Türk kası” denilen göbek bölgesinde başarılı sonuçlar veriyor.

Kolesterolü’de dengede tutuyor
Vücuda uygulanan karışımın bitkisel özlerden oluştuğuna dikkati çeken Dr. Seran Göçer şöyle devam ediyor: “Bu çok ince iğneler sayesinde artık diyete gerek kalmaksızın bölgesel zayıflama gerçekleştiriliyor. İçindeki bitkisel özler nedeniyle hiçbir yan etkisi olmayan bu iğneler hem bölgesel zayıflama gerçekleştiriyor hem de kolesterolü dengede tutuyor.”

HabersağlıkFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>