>

SAĞLIKLI YAŞAM

Selülitle Savaş

Şimdi kış geldi diye öncelikleriniz arasında bulunmayabilir ama, selülit her zaman kadınlar için bir sorun.
 
   
 
 
     
Eğer bu soruna bir çözüm arıyorsanız, o zaman yeni bir ürün olan Fabienne Masaj Sabunu'nu denemenizi öneriyoruz.

Kadınların en büyük dertlerinden biri de selülit. Gün geçmiyor ki, bu konuda çözüm öneren yeni bir ürün piyasaya çıkmasın. Şu ara selülite çare arayanların denemesi gereken en yeni ürünse, Fabienne Masaj Sabunu.
ASC, her kadının korkulu rüyası selüliti gidermeye yardımcı olacak yeni ürünü 'Fabienne Masaj Sabunu'nu tüketicinin beğenisine sunuyor.

İçeriğinde kayısı çekirdeği tozu ve guarrana* bitkisinin özleri bulunan Fabienne Masaj Sabunu ile banyo sonrası uygulanacak masaj, selülite karşı olumlu
sonuç veriyor.

ASC tarafından alışılmış sabun kalıplarından farklı bir görünümle üretilen Fabienne Masaj Sabunu, bu alanda ilk ve tek ürün olma özelliğini taşıyor. Fabienne ile banyo sonrası yapacağınız masaj, selülitlerinizi gidermeye yardımcı olacağı gibi yüksek esans oranı ile de teninizde hoş kokular bırakacaktır.

Nasıl uygulanıyor

Deri altında biriken su ve yağ bu bölgedeki kılcal damarları sıkıştırıyor. Bu da kan akışını engelleyerak selüliti oluşturuyor. Fabienne'in içeriğindeki kayısı çekirdeği tozu, cilde temasta çizme işlemini yerine getiriyor. Böylece uygulandığı bölgedeki kan akışını hızlandırıyor. Guarrana bitkisinin özündeki kafein ise, tedavi edici etkisi ile selüliti gidermeye yardımcı oluyor.

Fabienne Masaj Sabunu, iki farklı ambalajla kadınların kullanımına sunulmuştur.

*Guarrana özünde kafein bulunduran tek bitkidir. Kafeinin ise; cilt ve deri altı uygulamarında selülite karşı olumlu etkisi olduğu klinik testlerle ispatlanmıştır.

www.mynet.com
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>