>

SAĞLIKLI YAŞAM

Tatile Çıkarken Gözünüz Arkada Kalmasın!

Türkiye'nin lider "Evde Bakım" şirketi Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri evlerinde bakıma muhtaç hasta/hastalarından dolayı tatil planlarını erteleyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor.
 
   
 
 
     
Türkiye'nin lider "Evde Bakım" şirketi Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, sunduğu "Evde Bakım" hizmetleri ile, özellikle tatile çıkmak isteyip de evlerinde bakıma muhtaç hasta/hastaların varlığından dolayı bu planlarını erteleyenlere ya da iptal edenlere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Tıbbın her alanındaki hastalara "Evde Bakım" hizmetleri veren Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri özellikle; yaşlı bakımı, uzun dönem hasta bakımı ve ameliyat sonrası bakım gibi alanlarda yoğunlaşarak, tatil sezonu öncesinde ve sonrasında evde bakıma ihtiyaç duyan hasta ve ailelerinin en büyük yardımcısı.

"Evde Bakım" hizmetleri tıbbi kontrol altındaki hastalara ve ailelerine yaşadıkları ortamda gerekli sağlık hizmetlerinin götürülmesini hedefliyor. Amaç, günlük yaşam şartlarını en az etkileyerek en doğru tedaviye ulaşmak ve hastalığın etkilerini en aza indirerek hastanın yaşam kalitesini yükseltmek.
"Evde Bakım" hizmeti, yenidoğan bebekten yaşlıya, hastalık veya sağlık takibi durumlarında, kronik hastalıklarda, geçirilen bir rahatsızlık, kaza veya ameliyattan sonra hastanın bulunduğu ortamda fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kullanılıyor. Hastanın gereksinimleri doğrultusunda sunulan evde bakım hizmeti, doktor muayenesinden kısa veya uzun süreli hemşirelik hizmetlerine, terapi hizmetlerinden laboratuvar hizmetlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede, yüksek teknoloji desteği ile tecrübeli tıbbi personel tarafından veriliyor.

"Evde Bakım" hizmetlerini yine kendi bünyesindeki Çınar Kart ile bütün bir yıla yayarak bir sağlık takip sistemi haline getiren ve çeşitli özel hastanelerde de indirimler sağlayan Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri ile, artık tatile çıkarken gözünüz arkada kalmayacak.

"Evde Bakım" hizmetleri ve Çınar Kart ile ilgili ayrıntılı bilgiyi (0212) 279 25 00 numaralı telefondan edinebilirsiniz.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>