>

SAĞLIKLI YAŞAM

Yaz Sonrası Güzellik

Yüz bölgesi için kişiye özel Botox enjeksiyonları ve dolgu materyalleri...
 
   
 
 
     

1- Yaz aylarında güneşe karşı yapılan mimikler sonucu ortaya çıkan kırışıklıkların yanak ve yüz ovalindeki sarkma ve gevşemelerin ve kaş düşüklüklerinin tedavisi için ne yapabiliriz ?

Yüz bölgesi için kişiye özel Botox enjeksiyonları ve dolgu materyalleri ile alın kaş arası kaz ayağı denen göz çevresi kırışıklıkları gözaltı çukurlaşmaları yanak ve burun kenarından ağıza inen nasolabial çukurlaşmalar tedavi edilebilmekte boyun bölgesindeki kırışıklık doku gevşeklikleri ve sarkmalar çok rahatlıkla tedavi edilebilmektedir

Ayrıca bu tip durumlarda İsviçreden getirilen özel bir kitle hastanın kendi kanıyla hazırlanan PRP KÖK HÜCRE Enjeksiyonları derinin hızla yapılanmasını sağlamak amacıyla uygulanabilir. Deride ultraviole ışınlarına maruz kalmanın sonucunda oluşan kırışıkların düzelmesi, çöküntülerin esnekliğini geri kazanmasını sağlamak için iyileşmesi uzun süren yanık,yara, çatlak ve deri niteliğinin zarar gördüğü durumların kontrolünü sağlamak amacıyla uygulanabilir

Daha ileri düzeyde yüzde ortaya çıkan kırışıklık sarkma ve gevşekliklerde ise şu an Dünyada özellikle A.B.D de en popüler ameliyatsız yüz germe işlemi sayılan Ultherapy dediğimiz ameliyatsız yüz germe uygulamaları ile yüzde lifting etkisi sıkılaşma kaş düşüklüklerinde tamamen toparlama efekti görülmekte boyun ,yanaklar ve gıdı bölgesi sarkmaları toparlanabilmektedir.

2- Yazın güneşle birlikte beliren çillerimden kurtulmanın bir yolu var mı? Nasıl hızlıca yok edebilirim?


Çillerin kesin sonucu özel kombinasyonlarla uyguladığımız özel krem ve Lumenis One, I pulse ışık terapilerimiz ve özel peeling tedavilerimizdir. Bir kac seanslık tedavi sonrası var olan çil ve güneş lekeleri önce koyulaşır sonra kabuklanır ve döküldüğü zaman bütün çil ve güneş lekelerinizden kurtulursunuz.Ortalama 6-8 haftada tüm çil ve lekelerden kurtulmuş olursunuz daha önce ne kadar tedavi olmuş olursanız olun bu özel kombinasyon tedavisi başarılı sonuç verecektir.

3-Güneşten yıpranan ve nemini kaybeden cildinizin daha canlı ve parlak görünmesi için ne yapmalıyız ?

Bu durumda ilk tercih edilecek tedavi cilde güneşe maruz kalma sonunda ortaya çıkan eksiklikleri tamamlayacak vitamin mineral hyalüronik asit ve aminoasitlerin verilmesini sağlayan mezolifting tedavisi ;kişinin kendi kanıyla hazırlanan PRP KÖK HÜCRE enjeksiyonları ve oksijenterapidir.

4-Güneşle özellikle belirginleşen gözaltı morluk ve koyulaşma tedavilerinde ne yapabiliriz ?

Bu durumda da güneşin UV ışınlarına bağlı ortaya çıkan koyulaşma ve morlukların belirginleşmesinde PRP ve Gözaltına özel peelingler çok başarılı sonuçlar alınabilmekte ; gözaltlarını makyajla kapatmadan normal hayatlarına devam etme kolaylığı sağlayabilmekteyiz.

5-Deniz havuz ve güneşten yıpranan saçlarımıza nasıl bakım yapıp dökülmelerini önleyebiliriz ?

Havuzdaki klor, deniz tuzu ve güneşdeki yoğun UV ışığa maruz kalmayla ayrıca yoğun saç boyası ve sıcağın etkisiyle ortaya çıkan saçlardaki yıpranma cansızlık zayıflama saçalrdaki dökülme problemlerinin önlenmesinde Saça özel gereken vitamin mineral aminoasitlerin verildiği Saç Mezoterapileri ,PRP kök hücre enjeksiyonları ve saça özel uygulanan ve etkinliği kanada ve ABD de onaylanmış olan ETG(elektrotrichogenesis) tedavileri ile mükemmel sonuçlar elde edip saç dökülmesini durdurabilir saçlara canlı parlak ve sağlıklı görüntüsünü verebiliriz.

6-Yazın sırt bölgemde meydana gelen sivilcelerin nedeni nedir? Nasıl kurtulabilirim?

Yazın sırt bölgesinde meydana gelen sivilcelerin nedeni sıcak günes ısınlarının etkısı ve vücudun aşırı yağ uretımıne baglı olarak ortaya çıkmaktadır.

Tedavisi ise çeşitli vücut peelingleri ve I Pulse ,Lumenis One ışık terapileri ile 1 ay gibi kısa bir sürede sonuç alabilmekteyiz.

7- Her ne kadar korunursam korunayım güneşlendiğimde alın ve burun bölgem çok soyuluyor ve daha sonra cildimde bir renk uyumsuzluğu meydana geliyor. Cildimi düzenli bir renge kavuşturmamın bir yolu yok mu?

Kliniğimizde biz renk uyumsuzlugunu gıdermek ıcın kendi hazırladığımız özel medikal ve kozmetik kremlerin yanı sıra I pulse ,Lumenis one ışık tedavileri ve kişiye özel mavi peelingler özel karışım soft peelinglerimiz ile %100 sonuç alabilmekteyız 6-8 haftada kesın sonuçlar ortaya çıkmaktadır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>