>

SAĞLIKLI YAŞAM

Yazı "Voleybol" ile geçirin

ES Voleybol Kulübü Yaz Okulu, her yaş grubuna farklı antrenman paketleriyle yaz tatilini sporla değerlendirme imkanı sunuyor.
 
   
 
 
     
8 -15 yaşları arasındaki gençlere düzenli spor yapma olanağı sağlamak üzere kurulan ‘ES Voleybol Kulübü, düzenlediği yaz okulu programlarında 16-25 yaş grubu gençler ve yetişkinler için de ayrı antrenman paketleri hazırlayarak voleybol sevgisini geniş kitlelere yaygınlaştırmayı hedefliyor.

14 Haziran - 10 Eylül 2004 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Yaz Voleybol Okulu çalışmalarında başarılı olan öğrenciler 2004-2005 sezonunda liglerde mücadele edecek olan ES Voleybol Takım kadrolarına alınacak ve takım çalışmalarına katılacak.

Koşu-koordinasyon ve yarışma etkinlikleri Burhan Felek Atletizm Pisti’nde yapılacak olan Yaz Voleybol Okulu’nda diğer tüm etkinlikler Koşuyolu-Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.

ES Voleybol Kulübü’nün yaz okulları farklı antrenman paketlerine göre, voleybol severlere 90 Milyon ile 275 Milyon TL. arasında seçenekler sunmaktadır.

ES Bilgisayar Şirketler Grubu’nun desteği ile Ocak ayında hizmet vermeye başlayan ‘ES Spor Kulübü’, kulüp yapısına örnek oluşturmak, eskimiş "spor kulübü’ anlayışı ve yapısının yerine yenisini getirmeye öncü olmak, yaygın spor yapma ve yaptırma olanağı sağlamak amacıyla kuruldu.


Es Spor Kulübü Merkezi:
Cenap Şahabettin Sokak, No 29, Koşuyolu 34718 Kadıköy İstanbul
Tel : 0216 3270430
Web: www.esvoleybol.com
E-Posta: bilgi@esvoleybol.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>