>

TATİL

Karne Stresini İstanbul Akvaryum’da Atın!

Çocuğunuzun en heyecanlı günü son bulurken, onu bütün yılın yorgunluğunu geride bırakacağı, doya doya eğleneceği renkli sualtı dünyasıyla tanıştırın.
 
   
 
 
     

İstanbul Akvaryum ziyaretçilerinin eşsiz sualtı dünyasını deneyimlemelerini sağlarken, eğlenceye doyuruyor. Karadeniz’den Pasifik’e uzanan gezi güzergahı ve gerçek Amazon Yağmur Ormanı içerisinde birbirinden ilginç 17 bin kara ve deniz canlısıyla tanıştırıyor.

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum Karne heyecanını eğlenceye dönüştürüyor, çocuklarına unutulmaz bir deneyim yaşatmak isteyenlere sınırsız eğlence vaat eden bir karne eğlencesi sunuyor.

Çocuğunuzu Balon balığı, Benekli Bahçe Müreni ve Caretta Caretta’yla tanıştırın….


İstanbul Akvaryum’da çocuğunuzu daha önce hiç görmediği Balon Balığı, Benekli Bahçe Müreni, Caretta Caretta, Cüce Kayman Timsahları gibi su altı dünyasındaki binlerce canlı türüyle yakından tanıştırabilirsiniz.

Florya sahilinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, gerçek bir Amazon Yağmur Ormanı alanına sahip. 64 adet tank içerisinde irili ufaklı 1500 türden, 17000 kara ve deniz canlısının yaşadığı İstanbul Akvaryum ziyaretçilerini coğrafi bir rotayı takip ederek Karadeniz’den Pasifik’e kadar uzanan bir yolculuğa çıkarıyor. 2 saatlik bir eğitim sürecinden sonra sertifikalı-sertifikasız, 14 yaşından büyük herkese, dalış imkanı tanıyan İstanbul Akvaryum, dalış etkinlikleriyle bu gözde sporu köpek balıkları eşliğinde tecrübe etme fırsatı sunuyor.

Macera sever çocuklar Amazon Yağmur Ormanı Labirenti’ni keşfediyor

İstanbul Akvaryum’da çocuğunuzun karne stresini geride bırakmasını destekleyici aktivitelerle maceraya çıkabilirsiniz. Avrupa’nın en büyük ayna labirentinde Amazon’da keşfe çıkıp, Amazon Yağmur Ormanı Labirenti’nden kaçış deneyimi yaşatabilirsiniz. Efes, Aspendos, Nemrut, Kapadokya, Sümela ve Türkiye’nin diğer tüm eşsiz güzelliklerini göreceği bir helikopter turu yapabilirsiniz. Çok boyutlu sinema sever çocuklar; 15 kişilik özel sinema ve 7 ayrı film seçeneğiyle filmi üç boyutlu olarak algılamakla beraber, rüzgar, sis, su ve farklı türlerdeki dokunma efektleriyle daha önce hiç karşılaşılmamış sanal bir 5D film şölenine şahit olabilirler.

Birbirinden eğlenceli, çok çeşitli aktiviteleriyle her yaşa hitap eden İstanbul Akvaryum, daha kolay ulaşım için Taksim, Sultanahmet, Sirkeci, ve Yenikapı’dan ücretsiz servis hizmetleri veriyor. Hafta içi ve hafta sonu 10:00-20:00 saatleri arasında tüm ihtişamıyla ziyaretçilerini bekliyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>