>

TATİL

Kurban Bayramı Tatilini Erken Planlayan Ucuza Uçacak

Kurban Bayramı’nda tatile çıkmak için planlar şimdiden yapılmaya başlandı.
 
   
 
 
     

Kararını erken veren ve uçak bileti rezervasyonunu şimdiden yaptıran seyahatseverler, son dakikacılara göre oldukça uygun bütçelere seyahat edebilecek. Uçak bileti, otel ve araba kiralama fiyatlarını aynı platformda karşılaştıran uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, Türk seyahatseverler için en ucuz Kurban Bayramı tatili destinasyonlarını araştırdı. Kıbrıs, Belgrad, Atina, Budapeşte ve Varşova 4 günlük Kurban Bayramı tatili için en ucuz yurtdışı destinasyonları olarak karşımıza çıkıyor.

Yazı ve uzun tatilleri geride bıraktığımız şu günlerde, 4 günlük Kurban Bayramı tatili için planlamalar yapılmaya başlandı. İnternet sitesi ile olduğu kadar mobil uygulamalarıyla da dünyada seyahat etmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran ve en hesaplı alternatifleri sunan Skyscanner, Kurban Bayramı tatili için en ucuz yurtdışı destinasyonlarını araştırdı. Erken planlama yapıldığı takdirde Belgrad, Atina, Budapeşte ve Varşova gibi Avrupa başkentleri, Türkiye’den gidilebilecek en ucuz destinasyonlar arasında yer alıyor. Ayrıca ABD ve Uzak Doğu gibi denizaşırı destinasyonlara da uygun fiyatlı uçak biletleri bulunabiliyor.

Kurban Bayramı’nı Uygun Bütçelere Avrupa’da Geçirmek Hayal Değil

Bayramı Avrupa’nın önemli başkentlerinde erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak uygun bütçelere geçirebilirsiniz. Belgrad’a 500 – 600 TL arasında olan uçak bileti fiyatları, şu anda 415 TL’ye kadar düşmüş durumda. Rezervasyonunuzu şimdiden yaptığınızda 443 TL’ye Atina’ya, 450 TL’ye Budapeşte’ye, 457 TL’ye Varşova’ya ve 535 TL’ye Viyana’ya uçabilirsiniz.

Uzak Destinasyonlar Sizin İçin Yakın Olabilir

Amerika ya da Uzak Doğu gibi uzak destinasyonlar, biletinizi şimdiden rezerve ettiğinizde bütçeleri o kadar da sarsmıyor. Örneğin New York’a şu anda uçuş rezervasyonu yaptırdığınızda yaklaşık 250 TL tasarruf edebiliyorsunuz. Şimdiden bilet alındığında ABD dışında Seul, Bangkok ve Havana gibi denizaşırı destinasyonlara da çok daha ucuza seyahat etmeniz mümkün.

Kurban Bayramı İçin En Ucuz Yurtiçi Destinasyonları:

1. İstanbul – 195 TL
2. İzmir – 205 TL
3. Antalya – 230 TL
4. Adana – 265 TL
5. Bodrum – 270 TL

Kurban Bayramı İçin En Ucuz Yurtdışı Destinasyonları:

1. Kuzey Kıbrıs – 238 TL
2. Belgrad – 415 TL
3. Atina – 443 TL
4. Budapeşte – 450 TL
5. Varşova – 458 TL

Kurban Bayramı İçin En Ucuz Uzak Destinasyonlar:

1. New York – 1,571 TL
2. Seul – 1,815TL
3. Bangkok – 1883 TL
4. Los Angeles – 2071 TL
5. Havana – 2265 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>