>

TATİL

Schengen`i Dert Etmeyin!

Online seyahat asistanın da Schengen vizesi ücretsiz..
 
   
 
 
     

Online seyahat asistanı bavul.com, Avrupa seyahatlerinde vize engelini kaldırıyor. Schengen ülkeleri ve cruise seyahatleri için bavul.com’u tercih eden misafirlerin vize ücretini bavul.com karşılıyor.

İspanyol online seyahat asistanı bavul.com, Türk seyahat severlerin en büyük sıkıntısı olan vize sorununu çözmek için farklı bir kampanya başlattı. Bavul.com, seyahat alışverişini bavul.com üzerinden yapan yolcuların schengen vizesini karşılıyor. Kampanya hakkında bilgi veren bavul.com Türkiye Müdürü Mazhar Özsoy, Türk yolcuların Avrupa ülkelerine vize alma sorununu çözmek için “ücretsiz vize” kampanyası başlattıklarını belirterek şunları söyledi:

“Turizm sektöründe yaşanan en büyük sıkıntılardan biri vize alma problemi. Evrak toparlamak, randevu almak, ayrıca para ödemek sıkıntı yaratıyor. Seyahate çıkacak kişiler, çoğu zaman vize işlemleriyle uğraşmamak için vizesiz seyahat planları yapıyorlar. Biz, seyahat eden misafirlerimize katkı amacıyla örneğin iki kişi seyahat ediyorsa birinin vize ücretini karşılıyoruz.

Cruise ve otel rezervasyonlarında oda başı bir yolcunun schengen vizesini bavul.com ödüyor. Diğer yolcularımızın da diledikleri takdirde 350 TL karşılığında vizelerini biz alıyoruz.” Kampanya 30 Temmuz'da sona eriyor.

Bavul.com’dan seyahat alışverişi yapanlar, bu kampanyadan yararlanmak için bavul@bavul.com adresinden iletişime geçebilirler. Bavul.com, tüm otel, cruise ve uçak rezervasyonlarında yüzde 10 indirim ve 9 taksit imkanı sunuyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>