>

TATİL

Vizesiz Yunan Adaları

Bu yaz bir değişiklik yapıp Vizesiz Gemi Turu yapmaya ne dersiniz? Hem de Yunanistan`ın en özel adalarına...
 
   
 
 
     

Vizesiz Yunan Adaları gemi turları sayesinde görmek istediğiniz, hep merak ettiğiniz Yunanistan nihayet ayaklarınızın altında olacak. 2012 ucuz gemi turu programları arasında başı çeken yunan Adaları gemi turları organizasyonları, tatil yapmak isteyen tatilcilerin öncelikli tercihi olarak görülüyor. Geçtiğimiz yıllarda tatil seçenekleri arasından gemi turları programlarının çok rağbet görmesi üzerine bu sene çok daha fazla gemi turları programları yapılacağını tahmin ediyoruz. Yunan Adaları gemi turları da bu programların bir kısmını oluşturacak. Mayıs ve Ekim ayları arasında 2012 de Yunan Adaları gemi turları tatili yapmak isteyenlerin değerlendirebileceği gemi turu programlarından biri işte bu;

Gemi.com.tr İzmir Çıkışlı vizesiz Yunan Adaları


Bu tatil programının keyifli bir gemi tatili için en iyi alternatiflerden biri olacağını bilmenizi istiyoruz. İzmir den kalkan ve uğradığı adalar ile size Yunan Adaları gemi turları keyfini tam anlamıyla yaşatabilecek kapasitededir. Yunan adalarını görmek ve buralarda yaşamın nasıl olduğunu,eğlence hayatını keşfetmek isterseniz, bu teklifimizi kaçırmamalısınız.

Neden gemi turları tatili tercih edilir?

• Romantik bir tatil alternatifi olarak değerlendirilebilinir.

• Denizi sevenlerin tercih edebileceği bir tatildir.

• Konfordan, lüksten vazgeçmek istemeyenler için idealdir.

• Vade farksız 12 aya kadar taksit imkanları

Aradığınız tatilin Yunan Adaları gemi turları olduğundan eminseniz, size gemi turları programının gün gün planını aktaralım.

1. Gün: İzmir den demir alıyorsunuz. Tatil başlıyor.

2. Gün: Tarihi sokakları ve muhteşem kumsalları ile Rodos dayız!

3. Gün: Santorini de harika bir gün ve Oai köyünün eşsiz manzarası karşısında büyüleneceksiniz.Burada zamanın geçmesini istemeyeceksiniz.

4. Gün: Vee Mikonos.Gece 22:00 dan ertesi akşam 19:00 a kadar buradayız.İster çılgın partiler isterseniz biribirinden popüler mekanlarda yeme-içme ve müzik.

5. Gün: İzmir e varış ve muhteşem bir tatilin sonu

Tatil programınızı yaparken tüm bu detaylara dikkat ettiğiniz takdirde memnun kalmamanız mümkün değil. Gemi turları ile Yunan Adaları tatili yapmanın en keyifli yolu, İzmir den hareket etmektir.Hep birlikte tatil yapmak için harika bir seçim üstelik yaz ayları için değil, yazdan önce bahar da tatil yapmak isteyenler için de mükemmel bir tercih.

Yaza merhaba dediğimiz bu günlerde Yunan Adaları gemi turları ile tatil keyfini yaşamaya başlamalısınız. Mayıs ve Ekim ayları arasındaki zaman diliminde katılabileceğiniz bu eşsiz tatil fırsatını sevdiklerinizle birlikte değerlendirmelisiniz. Çünkü tatil de Ege de olmak ayrıcalıklıdır. Bu keyfi yaşamanızı ve sevdiklerinize de yaşatmanızı istiyoruz.Yunan Adaları gemi turları ve diğer yurtdışı gemi turlarımıza ait tüm detaylar için gemi.com.tr profesyonel ve konusunda lisanslı arkadaşlarımıza talebinizi bildirmeniz yeterli.

Rezervasyon İçin:
444 19 18


www.gemi.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>