>

TEKNOLOJİ

Çalışan Kadınlar İçin Alışveriş Rehberi

Günlük koşuşturma içerisinde yapılan stil hatalarından, alışveriş fırsatı bulamayan kadınlara zaman kazandıracak tüm seçenekleri bir arada sunuyor.
 
   
 
 
     

SORU İŞARETLERİNİ ORTADAN KALDIRIN VE 2014’TE BAMBAŞKA BİR TARZ YARATIN

Modanın kendini tekrarladığını hepimiz biliyoruz, fakat 2014’te işler biraz daha değişecek; bu sezon kendinizi “Ben bunu daha önce nerede görmüştüm?” diye sorarken bulacaksınız ama tek bir farkla, 2014’te müthiş bir geri dönüş yaşayacak olan trendler, moda tasarımcılarının dokunuşları sayesinde bambaşka bir hale bürünecekler.

Bu sene, modanın doğudan yükseleceği yıl olarak tarihe geçeceğe benziyor. Hindistan esintili baskıları ve işlemeli kumaşları, elbiselerden ayakkabılara kadar her yerde görebileceğiz. Dolaplarınızın derinliklerine sakladığınız tunikleri ve asimetrik etekleri bu yaz gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Altın pırıltılı uçuk pembeler, nane yeşilleri ve turkuvazlar 2014 yazında içimizi açacak!

Kuyruklu göz kaleminizi çekin ve hazır olun: 60’lar geri geldi! Aynı anda hem korkusuz hem de eğlenceli göründüğünüz sürece stil ikonunuzun kim olduğu önemli değil! Rengârenk ya da siyah-beyaz ve büyük geometrik desenler, mini etekler ve mini elbiseler, ceketler, bu yıl dolabınızın vazgeçilmezleri olacak.

Eğer işe giderken renk renk giyinmeye, desenleri birbirleri ile kombin etmeye cesaretiniz yoksa endişelenmeyin, çünkü 2014’te ekoseler geri geliyor! Çalışan tüm kadınların son dakika kurtarıcısı olan ekoseyi, gömleklerin yanı sıra pantolon ve etekle de kullanabilirsiniz.

BİR KADININ VAZGEÇİLMEZLERİ: ÇANTALAR VE AYAKKABILAR

Çalışan bir kadının çantasında günlük yaşamını sürdürebileceği her şeyi bulabilirsiniz. Hem en büyük yardımcı hem de küçük gizli bir dünya olan bu çantaların yeni sezonda nasıl görünmesi gerektiği konusunda bir fikriniz var mı? Doğadan esinlenerek tasarlanan, farklı desenlerde ve küçükten büyüğe her boyutta çanta karşımıza çıkacak. Ayrıca, büyük çiçek detaylarını da görmeye hazır olun…

Bu sezon için sizlere bir de müjdemiz var: Bu yılın en büyük trendi düz ayakkabılar! Stilettoları ve platformları kışlıklarla birlikte dolaplara kaldırın, çünkü 2014 ilkbahar-yaz sezonu babetlerin, düz sandaletlerin ve hatta terliklerin yıldızlara dönüşeceği sezon olacak!

VE SAÇLAR…

2014 sezonu saç modasını 3 kelimeyle özetleyecek olursak o da şu olurdu: Doğallık, doğallık ve doğallık! Saç spreylerinizi, jöleleri ve diğer bütün saç şekillendiricilerinizi çöpe atın! Bu seneye saçlarınızla damga vurmak istiyorsanız iri ve doğal dalgalar tek ihtiyacınız olan şey.

GÜNLÜK YAŞAM

Çalışan kadınların belki de en fazla sıkıntı yaşadıkları konu zaman yönetimi… İşte geçirilen zamanın yanına bir de günlük koşuşturmaca telaşı da eklenince, unutulanlar listesi gittikçe uzayabiliyor. Bu noktada devreye PayPal Alışveriş Uzmanı giriyor ve bu konuda da size yardımcı oluyor.

BIRAKIN POŞETLER MUTFAĞINIZA GELSİN


Mağazalarda saatlerce reyon reyon dolaşmadan, poşet taşıma zahmetine girmeden bir tek tık ile paketlerinizi kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Hafta sonları sabah erkenden kalkıp yollara düşmenize gerek kalmadan siteler üzerinden aklınıza gelebilecek her türlü alışverişinizi PayPal güvencesi ile yapabilir, geri kalan zamanı da tamamen kendinize ayırabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>