>

TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy Ailesinin Yeni Üyesi Tab 3`ü Tanıttı

Yüksek performans ve daha iyi çoklu ortam deneyimini parmaklarınızın ucuna getiren 7 inç`lik yeni tableti GALAXY Tab 3`ün duyurusunu yaptı.
 
   
 
 
     

Şık bir tasarıma ve gelişmiş yeteneklere sahip GALAXY Tab 3 ile ürün yelpazesini genişleten Samsung, kullanıcılarına daha küçük ve daha kolay taşınabilir tablet deneyimi sunuyor.

Kolay Taşıma ve kompakt tasarım:
Zarif tasarımı sayesinde yeni GALAXY Tab 3, kullanıcıların rahatlıkla saatlerce elde tutabilme ve hareket halindeyken diledikleri zamanda okuma ve eğlenme için ceplerinde veya küçük bir çanta içerisinde taşıyabilmelerini mümkün kılıyor.

Daha İyi Çoklu Ortam Performansı: 1.2 GHz Çift Çekirdekli işlemciyle çalışan cihaz daha hızlı indirme ve paylaşım sağlarken video, uygulama, oyun ve web erişimini de kolaylaştırıyor. 8 GB iç bellek artı genişletilebilir bellekle satışa çıkarılan GALAXY Tab 3, favori resimlerinizi, müziklerinizi uygulamalarınızı ve çok daha fazlasını saklayabileceğiniz geniş bir alan sunuyor.

Geliştirilmiş Kullanıcı deneyimi: 7 inç'lik GALAXY Tab 3, 3 megapiksel arka kamerası ve 1.3 megapiksel ön kamerasıyla, yaşamın özel anlarını şaşırtıcı bir netlik ve çözünürlükle daha iyi yakalamak için gerekli bütün donanıma sahip. En son sürüm Android 4.1 (Jelly Bean) ile birlikte, kullanıcıların resim ve video ve fotoğraflarını sadece birkaç hızlı dokunuş ile paylaşmalarına imkan sunuyor. .

GALAXY Tab 3'ün WiFi versiyonu Haziran ayı sonunda Türkiye’de satışa sunulurken 3G versiyonunun satışı ise Temmuz ayında başlayacak. Çoklu ortam içeriği ve daha ayrıntılı bilgi için, lütfen www.samsungmobilepress.com adresini ziyaret edin.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>