>

TEKNOLOJİ

Sony’le Seyahat Tutkunlarının Favorisi: XperiaTM Z1

Sony XperiaTM Z1 hem muhteşem özellikleri ve hem dayanıklılığı ile seyahatinizin vazgeçilmezlerinden...
 
   
 
 
     

Gezmeye, keşfetmeye, eğlenmeye ve maceraya hazır mısınız? Sony XperiaTM Z1 seyahatlerinizde bir akıllı telefondan beklediklerinizin ötesini sunarak yolculuğunuza farklı bir boyut katacak. Gittiğiniz yerlerde hayatınızı kolaylaştıracak muhteşem bir seyahat deneyimi yaşamanızı sağlayacak son teknolojilerin hepsi Sony XperiaTM Z1’de. Üstelik suya, darbeye ve toza dayanıklılığıyla seyahatin zorlayıcı koşullarında bile size eşlik edecek kadar güçlü.

INFO-EYE İLE ŞEHRE TAMAMEN HAKİM OLUN

Artık yurtdışında gittiğiniz yerdeki yapılar hakkında anında bilgi alabilecek, etraftaki en iyi restoranları hemen öğrenebileceksiniz. XperiaTM Z1 ile fotoğrafını çektiğiniz simgesel yapılarla ilgili her türlü bilgiye Info-Eye teknolojisi sayesinde zahmetsizce ulaşabilir, bulunduğunuz yerin civarındaki tüm mekanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

GİTTİĞİNİZ YERİ SEVDİKLERİNİZLE CANLI PAYLAŞIN

Seyahat ederken her türlü koşula hazırlıklı olan, şehirleri tanıyan, en son fotoğraf teknolojisiyle gezdiğiniz yerleri ve anılarınızı ölümsüzleştirecek bir akıllı telefon arıyorsanız Sony XperiaTM Z1 sizin için üretildi...Sevdikleriniz her zaman yanınızda olamayabilir ama yaşadığınız muhteşem anları onlarla canlı olarak paylaşmak elinizde! Xperia Z1’in içinde yer alan Social Live ile çektiğiniz videoları canlı olarak Facebook’ta paylaşabilir, Facebook arkadaşlarınızdan gelen yorumları anında görebilirsiniz. Böylece ne kadar uzakta olursa olsun, onlar da kendilerini sizin yanınızda hissedebilirler.

FOTOĞRAF MAKİNESİNE İHTİYACINIZ YOK

Xperia Z1’de seyahatte ihtiyacınız olan her şey var. Artık yanınızda fotoğraf makinesi taşımanıza gerek yok, çünkü profesyonel fotoğraf çekim deneyimini garanti eden XperiaTM Z1’in 20.7 MP çözünürlüklü kamerasıyla değerli anılarınızı muhteşem karelere dönüştürebilirsiniz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>