>

TEKNOLOJİ

Türkiye’nin İlk Global Sosyal Medya Ağı Geliyor!

Fikri Levent Cem Aydan tarafından yaratılan Oblogi, 11 dilde yer alacak.
 
   
 
 
     

Global bir sosyal medya ağı projesi ile ilk safkan Türk global sosyal medya ağı olma özelliğini taşıyor. Oblogi’nin kullanıcılara sağladığı özellikler ise, Facebook’un tahtına göz dikecek. Oblogi dünya üzerinde bir hikayeye sahip olan, dünyanın en bağımlılık yapan oyun türü olan MMORPG’lerin tecrübe ve yeni özellikler kazanma niteliğini taşırken, kullanıcıların profillerinde çıkan reklamlardan bile gelir elde edebildiği, içerisinde blog (günce) tutabildiği, çeşitli oyunlar ile paylaşımlar yapabildiği ve tüm bunların yanısıra hayatlarını daha özgür bir hale sokabildikleri tek sosyal medya ağıdır...

Oblogi ile ilgili basında yer alan başlıklarda Interaktif Pazarlama gündeminde 1 senede hedeflediği 500 milyon kullanıcı sayısı, global sosyal ağlarını rakip olarak bile görmemesi bu özellikleri nedeni ile gündeme geleceği belirtilmektedir.

Oblogi , diğer sosyal medya ağlarını içten fethedecek bir yapıya sahip olması, aynı zamanda sosyal ağ kullanıcılarına şimdiye kadar hiçbir sosyal ağın sunmadığı avantajları ile ünlü global sosyal medya ağları arasında yerini almak ile kalmayacak olup, sürekli kullanıcı kaybeden Facebook’un da tahtına oturacağı şimdiden iddialar arasına girmeyi başarmış.
 

Etiketler: Sosyal Medya, Oblogi
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>