>

TEKNOLOJİ

Yeni iPad Satışta!

İpad 4`ün son yüksek hafızası satışa çıktı!
 
   
 
 
     

İpad 4'ün ulaşabileceği en yüksek hafıza olan 128 GB'lik retina ekran özelliğine sahip modeli bugün satışa çıktı.

Apple, yeni iPad’i en son modelini bugün ABD’de piyasaya sundu. Bu yeni iPad'in özelliği 128 GB ile eski modellere kıyasla dahili belleği en az iki katı artırması.

Apple, iPad’ini oyun ve sayısız uygulama için kullanan müşterilerinin tercih edeceği yeni cihazını sundu. iPad 4, herhangi yeni bir fonksiyona veya tasarım değişikliğine sahip olmasa da oyun tutkunlarının tercihi olacak çünkü boyutu 1.5 GB’a ulaşan yeni iOS oyunlarına ilgi gösteren ve iPad’ini video ve müzik depolamak için kullananlar için ideal bir ürün.

Özelliği, 16, 32, 64 GB modelleri yerine standart olarak 128 GB olarak sunulması.

iPad’lerini film ve müzik deposu olarak kullanmayı memnun edecek olsa da, yeni iPad’in fiyatı el yakacak çünkü seçenekli olarak 799 dolar ve 929 dolarlık yüklü bir fiyatı var.

Apple'dan bir bomba daha!

TAM ZAMANINDA


Apple, yeni nesil iPad’i piyasaya sürerken zamanlamaya da çok dikkat etti. Bunun sebebi, Microsoft’un yeni tablet bilgisayarı Surface Pro’yu birkaç gün içinde piyasaya sürecek olması.

Tablet piyasasının açık ara lideri olan Apple, kalitesini yüksek fiyatla dengelemeye iPad 4’te de devam ediyor.

iPhone ve iPad’lerde alışık olduğumuz gibi, Apple ailesinin yeni ürünü siyah ve beyaz renklerde sunuluyor. Apple Store, ABD’li müşterileri için üç gün nakil süresi sözü veriyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>