>

MODA - STİL

4 saat 4 kadın

Saatte şıklıktan ve kaliteden vazgeçmeyenler için birbirinden farklı 4 saat...
 
   
 
 
     
Saatte şıklıktan ve kaliteden vazgeçmeyenler için birbirinden farklı 4 saat...


Gala

Gece kullanımlarında son derece şık bir aksesuar olarak kullanılabilen Guess “Gala” modayı yakından takip eden bayanlar düşünülerek tasarlandı.

Parlak beyaz kadran üzerindeki siyah roma rakamları, kendine güvenen bir tarz yaratırken, Swarovski kristalleri ile bezeli parlak gümüş çelik kasası nefes kesici bir kombinasyon oluşturuyor.

Siyah veya pembe timsah derisi bileklikle tamamlanan “Guess Gala” da altın sarısı kadran seçeneği de bulunurken daha geleneksel bir görünümü tercih eden bayanlar için non-Swarovski gümüş çelik kasaya sahip siyah, kırmızı veya parlak altın renkli deri kayış kombinleri de bulunuyor.


Fiyatı : Taşlı 178 $ - Taşsız 150 $Python Story

Saatte şıklıktan ve kaliteden vazgeçemeyenlerin markası Guess Collection, özgün tasarımlı “Python Story” ile bayanlara farklı bir alternatif sunuyor.

Piton derisinden kayışıyla baştan çıkarıcı bir görünüme sahip olan saat, bayanlara doğanın en güzel renklerini kolunda taşıma şansını sunuyor. Özel geceler ve şık davetler için mükemmel bir seçim olan “Python Story”, gösterişli tarzıyla gece kıyafetleri için göz alıcı bir aksesuar.

Altın görünümlü parlak kasası, saatin etkileyiciliğini arttırırken, farklı tarzdaki kadranı saate bohem bir hava katıyor. Beyaz kasa seçeneğine de sahip olan “Python Story” faklı olan ve farklılığının bilincinde olan bayanlara hitap ediyor.


Fiyatı: 295 $Lock Down

Echo “Lock Down” modeli ile kalbinizin anahtarı artık bileğinizi süslüyor...

Sıra dışı tasarımlarıyla saat sektöründe öncü olmaya devam eden Echo “Lock Down” modeli ile farklı olmaya devam ediyor.

“Lock Down” kilit şeklindeki kadranı ile kadınların kalbinin kolay elde edilemeyeceklerini vurguluyor. Zincir bileklikli olarak tasarlanan “Lock Down” kadının asaletini, dişiliğini ve cazibesini ön plana çıkartıyor.

Gümüş ve sarı renk seçenekleri olan ve kadran üzerindeki taş süslemeleri ile adeta bir mücevheri andıran “Lock Down” kadınların özel varlıklar olduğunu ispatlıyor sanki ve çarpıcı görünümüyle lüksün tam bir tanımını yapıyor.


Fiyatı: 119 $Timex 1140 Sports

Gençlerin yeni gözdesi olacak olan Timex 1140 Sports’u diğer Timex modellerinden ayıran en büyük iki özelliği dijital olması ve özgür tasarımlı silikon kayışı ile hafifliği vurgulamasıdır. Ayrıca kronometre ve alarmı ile diğer modellerden ayrılan 1140 Sports su geçirmez ve gece ışıkları sayesinde kolay bir kullanım sağlıyor.

Siyah ve turuncu kayış seçenekleri ile uygun fiyata satışa sunulan Timex 1140 Sports modeli unisex olarak tasarlanmıştır.


Fiyatı: 30 $
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>