>

YAŞAM KOÇU

Kimse sana senden iyi ögüt veremez....

Yaşadıklarına baktın. Gördün ki soluk almak yaşamak değildi. Yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Bu hayatın bir alternatifi olmalıydı.
 
   
 
 
     
Şu saate kadar, sana hep sarp ve engebeli bir yol rast gelmiş fakat yapmakta olduğun bu zorlu yolculuk ne istediğini anlamanı da sağlamıştı.

Bu akışla sürüklenirken engellere çarpmak kolaydı ve engeller dengeni kaybetmene, isyankar yada duyarsız bir hale girmene sebep oluyordu.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı hatta maddi ve manevi olarak senden daha zengin insanlara baktıkça benim sıram ne zaman gelecek diyordun?

Şiddetli akıntılar seni sürükleyerek Yeni Bir Hayat’ın sahiline ulaştırdığı andan itibaren suların niteliği değişmiştir.

Yeni Bir Hayat’ a kavuşmak, hepimiz için müthiş bir şekilde değiştiğimizin, geliştiğimizin, tamamen yeni ve bilinçli bir farkındalık düzeyine geçtiğimizin ifadesidir.

Şimdi sıra sende...

Kendi hakkındaki yargısız infazlardan kurtulmaya davet edilmen çok doğaldır.

Şu andan itibaren içinde ya da günlük hayatında bulunan ve Yeni Bir Hayata seninle birlikte gidemeyecek olan her unsuru temizlemekle, çözmekle, iyileştirmekle uğraşıyor olacaksın.

Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu bu dünyada, değişimlerden korkupta sinmektense, değişimin dinamiklerini kendi lehine çevirmeyi öğrendin.

Değişimi heyecan verici bir şey ve bir yenilenme olarak görmen gerektiğini biliyorsun.

Eski hayatının temelleri çatırdadığında; değişmeyi seçmenin, gereken özveriyi göstermeyi göze almanın,

Yeni Bir Hayat'ı inşa etmenin zamanı gelmiş demektir.


© COPYRIGHT 2008 COSMOTURK, All Rights Reserved. COSMOTURK'teki özel haberleri kaynak göstermeden izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapılmaktadır...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>