>

YAŞAM KOÇU

Sil Baştan Hayat’

Hangi teknik olursa olsun, başarmak istiyorsak önce kendimizi ve durduğumuz yeri iyi bilmeliyiz.
 
   
 
 
     

İç dünyamız ve iç görümüz yukarıdaki soruların yanıtlarındaki en doğru yönlendirici. Tabi eğer ‘bizim sağlıklı bir iç dünyamız’ ve ‘oluşmuş bir iç görü’müz varsa şayet. Önce insan ve önce biz. Hangi teknik olursa olsun, başarmak istiyorsak önce kendimizi ve durduğumuz yeri iyi bilmeliyiz. Kendimizi keşfetmiş olmalıyız.

Hepimizin hayatında ‘keşke’ler vardır. Ya da ‘ukte’ler… Yaş ilerledikçe nereye koyacağımızı bilemediğimiz bu ‘keşke ve ukte’ kasası bir süre sonra bizi içine koyarak, kendimizi hapsettiğimiz bir zindana dönüşür. Bu zindan da vakit geçtikçe bizi bizden uzaklaştırır ve iç görümüzü örter. İşte ‘Sil Baştan Hayat’ programı sizi bu zindandan kurtaracak ve özgürleştirecek ilk ve tek programdır.

Hepimizin bir tek hayatı olduğu muhakkak. Doğum ve ölüm arasında geçen zaman olarak tanımladığımız ‘yaşam’ ne süre ile var ve ne kadar devam edecek? işte insanoğlu’nun cevap bulamadığı ve bir çoğumuzun da yanıtlarından korkarak aramaktan vazgeçtiği ender sorular… Hoş, bu sorulara cevap bulmanın da ne faydası var ki? Ölümün ne zaman geleceğini bilmek kişiye ne katar ki? Belki biraz daha vicdana dayalı, hassas ve daha özgür bir yaşamın kapısını aralayabilir. O da şayet ölümü pozitif enerji ile beklemeyi başaracak kontrolde iseniz. Sonucu değiştiremiyor ve sonu belirleyemiyorsak şayet, ölümü düşünmek yerine ‘şu an’a odaklanmak ve ‘şu an’ı mutlu yaşamak, var olan yaşam formumuzu en keyifli biçimde tamamlamayı hedeflemek en iyisi.

‘Sil Baştan Hayat’ programı www.burcinalpacar.com sitesinin kurucusu Burçin ALPACAR tarafından oluşturulmuş özel bir yaşam yenileme programı. ‘Keşke’leri ve ‘ukte’leri ile bugününü keyif içerisinde sürdüremeyenlerin farkındalık yolu. Bir başka deyişle, bakış açınızı ve yaşam biçiminizi değiştirerek sizi bugüne odaklayan; ‘dün’de kalanlar ile bugününüzü yok etmeyen ve gelecek kaygısı ile sahip olduklarınızı bir kenara atmanızı engelleyen bir gelişim ve mutluluk formülü.

‘Sil Baştan Hayat’ programı yetişkinlerin kendisi ile buluşma, kendisini keşfetme, yeniden yapılandırma programıdır. ‘Keşke’ ve ‘ukte’leri yüreğinizde ‘iyiki…’ ler ile değiştirmeyi başaran ve gelecek kaygılarınızı elimine ederek sizi ‘mutlulukla’ tanıştıran bir gelişim programıdır. Programa katılanların danışmanlarımız tarafından öncelikle bir yaşam raporu oluşturulur ve öncelikle mevcut yaşam kalitesi belirlenir. Daha sonra hedefleri konuşulur ve hedefler gerçekçi bir zemine oturtulur. Yani ulaşılabilir hale getirilir ve hedeflere giden yolar belirlenir. Ardından geçmişe bıraktıklarımız ve geçmişten bugüne sürdürdüklerimiz irdelenir. Bunlar arasından sizi mutsuz eden olay ve durumlar bilinçaltı temizleme çalışmaları ile temizlenir. Son olarakta; kabullenilmiş bir geçmiş, bağışlanmış bir yaşam, belirlenmiş hedefler ve oluşturulmuş yol haritası ile birey 'an'a odaklanır. Böylelikle, ileride geçmiş olarak anılacak bugünlerin daha kaliteli yaşanmasına zemin hazırlanılarak pişmanlıklar ve keşkeler terk edilir. Arzulanan, istenilen ve bizim seçimimiz olan bir hayat kucaklanır. Öz ile ego; içsel ile dışsal yaşam uyumlanarak çelişkiler, kararsızlıklar, eylemsizlikler ortadan kaldırılır. Hayat ile kucaklaşılır ve mutluluğa , huzura adım atılır.

Burçin ALPACAR hakkında bigi almak isteyenler www.burcinalpacar.com sitesinden daha detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>