>

DEKORASYON

Yeni Yılda Hangisi Sizin Hikâyeniz?

“Sırça” farkıyla sanat eserine dönüşen objeler…
 
   
 
 
     

Sırça; abartısız, güçlü tasarımlarla kendini ifade eden ve her biri kendi hikâyesini yansıtan koleksiyonların yer aldığı çok özel bir dünya… Sırça’nın koleksiyonlarında yer alan tasarımlar ışığın enerjisini de taşıyan bir formda üretiliyor. Sırça tasarımlarına eklenen özel aydınlatma aparatlarıyla da koleksiyonların aydınlatma aksesuarı olarak kullanımı, Sırça’nın hayattaki işlevselliğini bir kat daha artırıyor. Işığın sonsuz enerjisiyle birleşen Sırça’nın özgün tasarımları, ait oldukları her ana eşsiz bir ambiyans ve yaşam estetiği katıyor. Sırça koleksiyonlarında yer alan ve tek tek elde üretilen şık, zarif ürünler hediye arayışında olanlar için hikâyesi olan zengin seçenekler sunuyor…

Elif Şakar ve Ebru Kafadar’ın Temmuz 2014’ten bu yana hayat kurgularını yansıttıkları cam tasarımlar; renkler, saydamlık ve ışık üçlemesine ait tüm duyguları bir arada bulunduruyor ve camdan hikâyelere hayat veriyorlar! Farklı ölçülerde tek tek elde üretilen ve her biri başka bir hikâyenin parçası olan küllükler, vazolar, mumluklar ve daha pek çok özel tasarım obje modern bir yaklaşımla hayatlarımızda yerini alıyor.

Yıllarca iç mimari alanında önemli çalışmalara imza atan Tasarımcı Ebru Kafadar, renk kompozisyonları, özel üfleme teknikleriyle yarattığı birbirinden farklı obje koleksiyonlarına özgün, yalın ama maceraperest bir bakış açısıyla hayat veriyor. Türk cam sanatında Sırça’nın sanat eseri formundaki ürünlerinin en önemli özelliği aynı zamanda işlevsellikleriyle yaşam alanlarının içinde de yerini buluyor olması.

Beykoz’da değerli cam ustaları tarafından üretilen Sırça koleksiyonlarında iki kız kardeşin “yaşam sanatı”na verdikleri değer ve “yaşam için sanat” fikri vücut buluyor.
 Mares Koleksiyonu’nda denizin uçsuz bucaksız olan sonsuzluğundan esinlenerek tasarlanan, nefes alan nefes veren objeler yer almakta…

Ventu Koleksiyonu’nda rüzgârın dinamizmini, enerjisini ve hayata dokunuşunu yansıtan objeler yer almakta…

Mulie Koleksiyonu’nda kadınlardan, kadınların dirençli, sağlam ve aynı zamanda hassas ve kırılgan özelliklerinden esinlenerek tasarlanan objeler yer almakta.

Arma Koleksiyonu kırılganlık ve gücü aynı tasarımda buluşturmak ve zıtlıklardan uyum yaratan objelerden oluşmakta.

Onde Koleksiyonu tasarımlarında saydamlık bir samimiyet olarak sunulmakta…

Aventura Koleksiyonu’nda serüvenci ruhunu serbest bırakan, maceraperest tasarımlardan oluşan, “yaşam bir macera, hisset ve yaşa!” felsefesini yansıtan objeler yer almakta.

Syreni Koleksiyonu hayalin uçucu suretinin cama yansımalarından oluşturulan bir koleksiyon.

Infini Koleksiyonu esin kaynağı sonsuzluğun eşsiz huzurunun yansıtıldığı tasarımlardan oluşuyor.

Passio Koleksiyonu’nda tutkunun yakıcı akışkan halinin yansıtıldığı tasarımlar yer almakta.

Flante Koleksiyonu ateşin yakıcı nefesini yansıtan objelerden oluşuyor.

Coral Koleksiyonu tasarımları mercanların gizemli dünyasını yansıtıyor.

Arte Koleksiyonu, bir ressamın paletinden cama üflenen renkleri yansıtıyor. Sanatın yaşamın tam kalbinde olduğuna işaret ediyor.

Festa Koleksiyonu, hayatı festival gibi yaşamak isteyenlere özel tasarımlar yer alıyor.

Mystik Koleksiyonu, bu koleksiyonda yer alan tasarımlar gökkuşağındaki gizemi yansıtıyor.

Marmo Koleksiyonu, sağlam, güvenli ve mağrur dokunuşlar Marmo tasarımlarına hayat veriyor.

Cactus Koleksiyonu, keskin çizgileri ve her ortama göz kırpan albenisiyle kıpır kıpır bir yansımayı hayata geçiriyor.

Stilla Koleksiyonu, keşfetmeyi, büyüyü hissetmekten mutlu olanları yansıtıyor. Doğaya düşen bir damla gibi, içinde sonsuz bir hazine gizli tasarımlara hayat veriyor… 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>