>

DİĞER HABERLER

Tike lezzetini yaşamak için...

Yemeksepeti.com, Güney Anadolu’nun lezzet geleneğini İstanbul’da yaşatan Tike’yi de portföyüne kattı.
 
   
 
 
     
Yemeksepeti.com üyeleri tarafından Tike Restorana verilen siparişlere 15 Şubat’a kadar %10 indirim yapılıyor.

Türkiye’nin ilk ve en gelişmiş online yemek siparişi sitesi olan Yemeksepeti.com, başta Adana olmak üzere Güney Anadolu’nun yemek kültürünü Istanbul ve Ankara’ya taşıyan Tike’yi de portföyüne kattı.

İstanbul ve Ankara’da toplam beş restoranla hizmet veren Tike ile Yemeksepeti.com’un gerçekleştirdiği işbirliği,kendi alanlarında öncü ve lider olan iki markanın sinerjisini yemekseverlere yansıtacak. 15 Şubat’a kadar Tike’ye Yemeksepeti.com üzerinden verilecek siparişlere %10 indirim yapılıyor.

Bir lezzet klasiği olan Tike’nin Yemeksepeti.com’da yerini alması ile üyelerine kendi alanında lider bir markanın daha hizmetini sunduklarını belirten Yemeksepeti.com Genel Müdürü Nevzat Aydın şunları söyledi:

“Yemeksepeti.com üyelerine hep ilkleri ve en iyileri sunmayı hedef edinmiştir. Bizim markamız gibi konusunda öncü ve lider markaların Yemeksepeti.com’da yer almaları hem bizleri sevindiriyor hem de üyelerimize özel fırsatlar yaratıyor. Tike ile yaptığımız işbirliğinde ilk sürprizimiz, Yemeksepeti.com üyelerine özel %10 indirimimiz oldu. Yemeksepeti.com olarak önümüzdeki günlerde müşterilerimize yeni sürprizler sunmaya hazırlanıyoruz. “
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>