>

YAŞAM KOÇU

Ünlülerin giyim tarzını yakalayın

Cameron Diaz ya da Jennifer Aniston gibi doğal ve şık görünmek istiyorsanız, sadelikten asla vazgeçmeyin....
 
   
 
 
     
Aksesuar Tamamlıyor

Angelina Jolie, Jennifer Aniston ya da Cameron Diaz... Hepsi de seksi ve yalın Amerikan tarzını çok iyi taşıyan, Hollywood ünlüleri. Onlar atlet bluzları ile şık restoranlara gider, kırmızı halı davetlerine pantolonla katılır ama yine de herkesten şık ve seksi olmayı başarırlar. Ünlü oyuncuları bu kadar seksi kılan da yalın ve duru halleri. Kıyafetlerini tamamlayan sadece aksesuarları ya da saçları ve tenleri. Sizin için de rahatlık vazgeçilemez ise onlar gibi muhteşem de görünebilirsiniz.

MUTLAKA BEYAZ TİŞÖRT

Üzerinde durulması gereken tek şey rahatlığı özensizlik ile karıştırmamak. Bu tarz için dikkat etmeniz gerekenler:

- Gardırobunuzu jean, etek, elbise gibi anahtar parçalarla doldurun. Ve bunları hem gündüz hem de gece giyinin.
- Beyaz tişört gardırobun en önemli parçalarından. Bunları alırken, kalitesi ve üzerinize oturuşuna dikkat edin. Bu tişörtlerin koton ya da içinde biraz likra olanlarını tercih edin. Ayrıca kol kısmının oturuyor olması da önemli.
- Kahverenginin bütün tonları, siyah, lacivert, haki, krem ve beyaz bu tarzın renkleri. Dilerseniz kırmızı, yeşil ve turkuazla karıştırabilirsiniz.
- Cicili bicili baskılardan uzak durun.
- Bu tarzın kıyafetleri her zaman giyilebilir. 10 sene önce atlet bluz nasılsa, şimdi de aynı. Bu yüzden anahtar parçalara para harcayın.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>