>

YAŞAM KOÇU

Yeni yılın yıldızı siz olun!

Yılbaşı gecesi saçınız ve makyajınızla göz kamaştırın... Trio Kuaför yılbaşı gecesinde saç ve makyajınız konusunda ipuçları veriyor. Tıklayın!
 
   
 
 
     
Yeni yıl yeni umutlarla kapımızı çaldı. Yılbaşı gelip çattı. Yeni yıla nerede ve kimlerle merhaba diyeceksiniz, o gece ne giyecek ve nasıl görüneceksiniz. Karar verme vakti geldi. İşte Trio Kuaför’ün uzman kadrosunun sizlere önerileri:

Yılbaşı gecesini sizin için özel olan birisiyle başbaşa geçiriyorsanız, gözlerinizdeki ışıltıyı modern ve parıltılı bir topuzla meydana çıkarabilirsiniz. Topuzunuza yerleştireceğiniz ışıltılı bir kelebek saflığın ve umudun habercisi olarak yeni yıla hazır olduğunuzu belirtecektir. Makyajınızda parlak ve naturel renkleri tercih edebilirsiniz.

Yeni yılı arkadaşlarınızla, kalabalık bir partide karşılamayı düşünüyorsanız dikkat çekici olmanızı sağlayacak krepelenmiş ve rengarenk bir saç modeli tercih edin. Saç renginize kontrast yaratacak bukle postişler o gece sizde fark edilir bir değişiklik yaratacaktır. Makyajınızda gözlerinizi vurgulayan rimel ve ekme kirpikleri çekinmeden uygulayabilir ve rujunuzda koyu tonları tercih edebilirsiniz.

Ailenizle, evde geçireceğiniz bir yılbaşı gecesi, ortama renk katmak size düşüyor. Daha önce denemediğiniz asimetsik ve ucarı bir kesim sizi rahatlatacağı gibi aile fertlerinin de içten ilgisine sebep olacaktır. Makyaj yaparken kıyafetinize uygun tonlar seçerseniz ev ortamının sıcak atmosferine uyum sağlamış olacaksınız. Rujunuz pastel tonlarda olabilir.

Yılbaşı gecesini iş arkadaşlarınızla, dışarıda sizin için hazırlanan özel bir yemekte geçirmeyi planlıyorsanız, sizi her gün en az on saat gören arkadaşlarınıza bir sürpriz yapın. Saçlarınızı bambaşka bir renge boyatın, simli sprey ve aksesuarlarla toplayın ya da kısacık kestirin. Kıyafetinizde askılı ve renkli bir model seçtiyseniz, makyajınızı mutlaka sade ve mat tonlarda seçin. Rujunuzun simli ve ıslak görünümlü olmasına dikkat edin.

Yılbaşı gecesi, saçınıza renk vermesi için, kıyafetinize uygun kalın dore ve bakır balyajlar; makyajınızda ise yılın moda rengi olan mürdüm ve oranj renklerini kullanabilirsiniz.

Trio Kuaför yeni yılda tüm dileklerinizin gerçekleşmesini ve yılbaşı gecesi parlak bir yıldız olmanızı diliyor...

Trio Metrocity:0212 344 0196
Trio Teşvikiye:0212 240 8027
Trio Ulus:0212 284 6862
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>