>

ANNE - ÇOCUK

Bebeğinizin cildi yumuşacık...

Johnson’s baby oil serisine hem bebeklerin hem de yetişkinlerin kullanımına uygun yeni Johnson’s baby Lightoil Spray katıldı
 
   
 
 
     
Johnson’s baby Lightoil Spray ile mükemmel bebek cildi yumuşaklığı

Johnson & Johnson’ın nemlendirici teknolojisinde devrim yapan yeni ürünü Johnson’s baby Lightoil Spray, hem bebek yağının üstün nemlendirme gücüne sahip, hem de ciltte hiçbir yağlılık hissi bırakmıyor.

Johnson & Johnson, diğer losyon ve kremlere göre cildi çok daha fazla nemlendiren bebek yağı serisine; devrim yaratan özel formülüyle Johnson’s baby Lightoil Spray’i kattı. Yetişkinlerin de kullanabileceği mükemmel bebek cildi yumuşaklığı sağlayan yeni ürünün özelliği, ciltte hiçbir yağlılık hissi bırakmaması.

Hem kuru, hem de ıslak cilde kullanabileceğiniz Johnson’s baby Lightoil Spray’in diğer losyon ve kremlere göre çok daha fazla nemlendirdiği klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Bebeklerin Cildi Niçin Nemlendirilmeli?
Yeni doğan bebeklerin cildi yetişkin cildinden daha incedir ve kendi kendine pH değerini dengeleme ve kendini dış etkenlerden koruma sistemi henüz tam olarak gelişmemiştir. Bu nedenlerle bebek cildi dış etkenlere daha açıktır ve nemini daha çabuk kaybeder.

Yeni Johnson’s baby Lightoil Spray, üstün nemlendirme gücüyle bebeklerin ihtiyaç duyduğu yoğun nemlendirmeyi sağlıyor. Üstelik ister ıslak cilde, ister kuru cilde kullanılabiliyor.

Güneşin cildi kurutttuğu yaz aylarında güneş banyosundan sonra cildi nemlendirme amacıyla da kullanılan Johnson’s aby Lightoil Spray, kışın soğuk havalarda sert hava koşullarına karşı bebekleri dışarı çıkarmadan önce de tavsiye ediliyor. Ürün aynı zamanda bebek masajı için ideal.

Yetişkinler İçin de En İyisi
Sağlıklı ve mükemmel bir bebek cildi yumuşaklığına sahip olmak ve gün içinde yaşanan nem kaybını gidermek için düzenli nemlendirme gerekiyor. Özellikle soğuk havalarda, kaloriferle ısıtılan ortamlarda, sıcak havalarda ve rüzgarlı, klimalı mekanlarda cilt hızla nem kaybına uğruyor.

Klinik deneyler sonucunda diğer losyon ve kremlere göre çok daha fazla nemlendirdiği kanıtlanan Johnson’s baby Lightoil Spray, tüm yaş gruplarına sesleniyor. Üstelik Johnson’s baby Lightoil Spray’in sprey ambalajı sayesinde kullanımı çok rahat; cilde sıkıp masajla yedirmek yeterli.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>