>

ANNE - ÇOCUK

Ceyda Düvenci`nin Meli Melek Ajandası 2018 İçin Hazır

Başarılı oyuncu Ceyda Düvenci, 2016 yılında başladığı Meli Melek ajandası yolculuğuna devam ediyor.
 
   
 
 
     

Kızı Melisa’dan ilham alarak ilk kez 2016 yılı için bir ajanda hazırlayan Düvenci, bu yolculuğunu üçüncü yılında da “Meli Melek 2018” ile sürdürüyor.

2018 Meli Melek için “Her Hayat Bir Hikaye, En Güzeli Seninki Olsun” mottosuyla yola çıkan Ceyda Düvenci, ajandanın üçüncü yılında da kendi kaleminden çıkan olumlamaların yanı sıra, sevdiği şiirleri, okuduğu kitaplardan alıntıları da ajandasında paylaşıyor…

Geçtiğimiz yıl hazırladığı Meli Melek ajanda ile Serebral Palsi’li bir çocuğun hayatına da dokunmayı başaran Ceyda Düvenci, Meli Melek’in 2018 için de yardımlarını sürdürmeyi hedefliyor.

Meli Melek ajanda 2018, lidyana.com , instagram’daki @melimelekajanda hesabının yanı sıra,İnklap kitapevi ve internet sitesi, Nokta kitabevi, Dost kitabevi, Tırtıl kitabevi, Minoa kitabevi ve Yalvaç abi kitabevinde satışa çıkacak.

Ceyda Düvenci’den;

Merhaba,

2017 yılını uğurlarken 2018 yılında da beraber olacağımız için çok mutluyum. Bu sene ilk kez Melimelek ajanda ile tanışan varsa; sana da en sevgi dolusundan ve sıcağından “merhaba”. 2017 yılının iyisini kötüsünü düşünüp, ölçüp biçip tarttığımız şu günlerde bana sorarsan, 2017 yılı harika bir armağan sundu aileme. Oğlumuz Okan Ali doğdu. Onu bekleme süreci biraz zor olsa da hayat hamilelik yolculuğumu mutlulukla tamamladı. Balköpüğüme kardeş geldi. 2017 yılında senin de nefessiz kaldığın ya da derin şükür nefesleri alıp verdiğin zamanların oldu, eminim. Ama bak acısıyla tatlısıyla koca bir yıl göz açıp kapayana kadar bitti bile. Yaşadığımız her şey anı oldu.

Gelelim 2018’e...

Durmadım, elbette çalıştım :) Bu sene de melimelek ajandası dopdolu. Seni motive edip; kendini iyi, güzel, güçlü, sağlıklı, şanslı, üretken, bereketli, aşk dolu hissetmeni sağlayacak tüm desteği yine ajandanın içinde bulacaksın :) 2018 yılında mottomuz “Her Hayat Bir Hikaye, En Güzeli Seninki Olsun.” İşte tam da bu yüzden, en güzel hikayeni yaz diye kalemlerle ve defterlerle süsledik ajandanın her tarafını.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>