>

ANNE - ÇOCUK

ebebek’ten Emzirme Haftası için özel etkinlik

Anne sütünün önemini her fırsatta dile getiren ebebek, Emzirme Haftası kapsamında ‘Emzirmenin Önemi’ başlıklı söyleşiler düzenliyor.
 
   
 
 
     

İstanbul’da Starcity AVM’de ve Canpark AVM’de 11-12 Ekim tarihlerinde düzenlenecek etkinlikte anneler pek çok uzmanla bir araya gelecek.

Bebek ürünleri alışverişlerinde anne babaların ilk adresi ebebek, Emzirme Haftası kapsamında özel etkinlikler düzenliyor.

Anne sütünün önemini her fırsatta dile getiren ebebek, İstanbul Starcity ve Canpark AVM’de ‘Emzirmenin Önemi’ konulu söyleşiler düzenliyor. Moderatörlüğünü Bebek Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Hande Yuvakuran’ın üstlendiği 11 Ekim’de Star City AVM’deki panele, Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul, Radyo D DJ’i Sema Emek Eryiğit, Essistanbul Kliniği Diyetisyeni Yeşim Temel Özcan ve blogger Yeşim Mutlu katılıyor.

Moderatörlüğü yine Hande Yuvakuran tarafından yapılan ve 12 Ekim’de Canpark AVM’de gerçekleşecek söyleşiye ise Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul, Radyo D DJ’i Sema Emek Eryiğit, Essistanbul Kliniği Diyetisyeni Yeşim Temel Özcan ve blogger Merve Öztürk katılıyor.

14.00-15.30 arasında gerçekleşecek söyleşilerin dışında, etkinlikte anne-bebek sektöründe pek çok firmanın standı yer alacak ve hediyeler dağıtılacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>