>

ANNE - ÇOCUK

Her bebek şampiyon doğar, Bunu sürdürmek ise şimdi sizin elinizde!

Bebeğinizi 0-3 yaş arasında en doğru şekilde besleyerek onun gelecekteki sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.
 
   
 
 
     
Yaşamın ilk 3 yılı sağlıklı bir geleceğin temellerinin atıldığı kritik bir dönemdir.

Bebeğinizi 0-3 yaş arasında en doğru şekilde besleyerek onun gelecekteki sağlığına katkıda bulunabilirsiniz. Çünkü bu dönem onun en hızlı büyüdüğü, genlerinin işleyişinin programlandığı dönemdir.

Milupa olarak bu dönemde daha fazla yanınızda olup size destek verebilmek; bebeğinize en iyi beslenmeyi sağlamak için yepyeni bir program geliştirdik: GELECEK İÇİN BESLENMEK

Gelecek için Beslenmek Programı öncelikle bebeğinize en doğru beslenmeyi sağlamanız ve aynı zamanda bu dönemde size ihtiyaç duyabileceğiniz desteği en iyi şekilde verebilmek için geliştirildi. Gelecek için Beslenmek Programında neler var:


GELECEK İÇİN BESLENMEK STANDARTLARI
Gelecek için Beslenmek programı ile Uluslararası Bebek Beslenmesi Standartlarını tekrar gözden geçirdik. Sağlıklı bir geleceğin temellerini atmak için bugün ihtiyaç duyduğu beslenmeyi en iyi hale getirmeyi hedefledik ve yapılan araştırmalar sonucunda Gelecek için Beslenmek Standartlarını geliştirdik. Bu yeni standartlar çerçevesinde tüm portföyümüzü yeniden gözden geçirdik.

SİZİN DİLİNİZDEN İLETİŞİM
Siz annelerle yaptığımız araştırmalar sonunda fark ettik ki; kendimizi sizin dilinizden daha iyi ifade edebiliriz. Bu seneden itibaren paketlerimizde büyük değişiklikler göreceksiniz; size dokunduğumuz her noktada sizinle daha somut örneklere dayalı, sizin dilinizden iletişim kuracağız.

SİZ ANNELERİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRAN ÇÖZÜMLER
Gelecek için Beslenmek Programı kapsamında siz annelerin hayatını kolaylaştıran çözümler sunacağız. Mesela bebeğinizin biberonunu hazırlarken çoğu zaman bir elinizde bebeğinizi taşıdığınızı fark ettikten sonra Aptamil Akıllı Kutuyu geliştirdik.


MİLUPA ANNELER KULÜBÜ
Ve belki de en önemlisi bundan sonra daha fazla yanınızda olmak istiyoruz. Sağlıklı Beslenme Hattımızı; Milupa Anneler Kulübü çatısı altında daha çok uzman ile güçlendirdik; bize her zamanki gibi 0 800 211 70 50 numaralı telefondan 08:30-22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.Her ay güncellenen içeriği ile www.milupa.com.tr her ay yüzbinlerce annenin uğrak noktası oluyor, şimdi web sitemize Gelecek için Beslenmek bölümünü ekledik.Çok yakın zamanda daha pek çok yeniliği web sitemizden takip edebilirsiniz.

FİKİR LİDERLERİ İLE ORTAKLIKLAR
Ayrıca fikir liderleri ile ortaklıklar yaparak sizleri bebek beslenmesi konusunda sürekli bilgilendirmek istiyoruz. Konusunda uzman doktorlarımızdan aldığımız yazıları anne-bebek dergilerinden takip edebilir, düzenlediğimiz eğitim toplantılarına katılabilirsiniz.

Şimdi Milupa Tahıllı Ek Besin Kategorisinde de büyük bir devrim yapıyoruz. Bu kategorinin ismini sizin ifadelerinizden yola çıkarak; Milupa Bebek Yemekleri Serisi olarak değiştiriyoruz. Ürünlerimizin içeriklerini Gelecek için Beslenmek Standartlarına göre yeniliyoruz. Bu seriye tuz ilave edilmedi, sodyum oranı Avrupa Standartlarının %50 altına çekildi, içeriğindeki meyve sebze oranları artırıldı, bu sayede lezzetlerine lezzet katıldı, vitamin ve mineral miktarı artırıldı, tüm sütlü ürünlerin içerisinde Devam Maması kullanıldı, yani bebeğiniz için sağlıklı bir geleceğin temellerini atmak üzere yeniden geliştirildi. Aynı zamanda sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre seriyi 5 alt kategorisi olan bir bebek menüsü haline getirdik:

Bebek Kahvaltıları - Bebek Meyveli Karışımları - Bebek Çorbaları - Bebek Muhallebileri - Bebek Gece Tahılları

Yeni paketlerimiz ile Milupa Bebek Yemekleri Serisini Temmuz ayından itibaren raflarda görmeye başlayabilirsiniz.

Gelecek için Beslenmek Programı hakkında daha detaylı bilgi almak için www.milupa.com.tr ’yi ziyaret edebilir veya bize 0 800 211 70 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>