>

KÜLTÜR-SANAT

Teknoloji Apnesine Dikkat!

E-postalarımızı okurken, sosyal medya mesajlarımıza bakarken, bilgisayar oyunları oynarken farkında olmadan nefes almayı durduruyoruz.
 
   
 
 
     

Yani nefesimizi tutuyoruz! Aslında biz farkında olmadan gizli stres faktörü teknoloji sayesinde sürekli bir stres düzeyinde yaşıyoruz. Araştırmalar gösteriyor ki bilgisayar başında oturarak çalışmak, sosyal medyada dolaşmak nefes kapasitemizi düşürerek limitlemesine yol açıyor.

Nefes Terapisti ve Meditasyon Eğitmeni Anıl Altaş Brug, çözümün Nefes ve Farkındalık Oyunları’nda olduğunu belirtiyor. Her oyunun iyileştirici, doğal bir şifa gücü olduğunu vurgulayan Brug, Libros etiketiyle raflardaki yerini alan Benimle Nefes Al adlı kitabıyla hem yetişkinlere hem de çocuklara özel, basit ve uygulanması kolay Nefes ve Farkındalık Oyunları öneriyor.

Kendi alanında sadece Türkiye’de değil, dünyada da bir ilk olan bu kitapta Brug, adım adım kendinize iyi gelmeyi, yaşam kalitenizi zenginleştirmeyi, nefesinizle keşfedeceğiniz renklerin ve masalların içinde mutlulukla oynamayı ve en güzeli de her yaştan çocukları, ergenleri ve gençleri de oyunlarınıza nasıl davet edeceğinizi anlatıyor.

***
Ateş düşürücü niyetine kullanılacak Masal Meditasyonları, zihninizin tozlarını alacak neşeli Nefes Oyunları, özgüveni artıracak ses çalışmaları, bebek veya iki yaşında dahi olsa çocuklarınıza nefes farkındalığı kazandıracak teknikler, renkli nefesler, Sihirli Parmaklar, bedeninizi farkındalıkla hissetmenizi sağlayacak çalışmalar, aile bireyleri, sevdikleriniz veya öğrencilerinizle kalpten kalbe bağlarınızı güçlendirecek uygulamalar ve çok daha fazlası var Benimle Nefes Al adlı kitapta!
Benimle Nefes Al, Libros etiketiyle tüm kitapçılarda!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>