>

ANNE - ÇOCUK

Huggies Alan Anneler Kazanıyor!

Bebek bezinde mükemmel koruma sağlayan Huggies, cilde dost yapısı ile de bebeklerin huzurla büyümelerine yardımcı oluyor.
 
   
 
 
     

Pişikle mücadele eden annelere zafer kazandıran Huggies, hem miniklerin hem de ailelerinin yüzünü güldürüyor.

Bebeklerin ciltlerinin çok daha yumuşak ve pürüzsüz kalması için bakım ihtiyaçlarının tamamını karşılayan Huggies, ebeveynleri de sürprizleri ile şaşırtıyor. Huggies, esnek bantları ile bebeklere hareket özgürlüğü sunarken, ebeveynlere de her pakette birbirinden değerli hediyeler kazandırıyor.Huggies’in özel fırsatlarından yararlanabilmek için ise; Huggies paketlerinde yer alan kodu facebook.com/HuggiesTurkiye sayfasına eklemek yeterli… 15 Şubat–15 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanya; günlük 30 dakika konuşma, 50 sms ve 50 mb internetten her hangi birini seçme şansı sunuyor. Tüm operatörler için geçerli olan kampanya anında kullanıcılar ile buluşuyor. Aynı zamanda katılımcılar, birbirinden harika fırsatlarından yararlanabilmek için de çekilişe katılma hakkına sahip oluyor.

Huggies çekiliş kampanyası; 3 kişiye Çilek Mobilya’dan bebek odası, 20 kişiye 1 yıllık Huggies bebek bezi, 200 kişiye E-Bebek hediye paketi, 200 kişiye BabyCorner bebek buketi, 100 kişiye Sebamed’den anne-bebek bakım paketi kazandırıyor. Siz de bebeğinizin gülüşü ile huzur bulmak ve hediyeler ile kendinizi şımartabilmek için Huggies paketlerinde yer alan kodu facebook.com/HuggiesTurkiye sayfası ile paylaşmayı unutmayın…

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>