>

AŞK - CİNSELLİK

Erotizmin dili

İki cinsin arzularının doruk noktasında oldukları zamanlar, sabahın erken saatleridir. Bu saatler erkeğin şehvetinin üst noktalarda olduğu saatlerdir. Ama kadınlar bazen bu dakikalarda kendilerini daha az çekici hissederler.
 
   
 
 
     
Yorgunluğunuzu unutun!

Akşam saatlerinde sabahın aksine çiftler seks yapmak için kendilerine daha fazla vakit ayırabilirler. Ama günümüz koşullarında insanlar işlerinden dolayı bu saatlerde sevişmeye fırsat bulamayabiliyorlar. Bu arada eğer evliyseniz sizden özel ilgi bekleyen çocukları da unutmamak gerekir. Çözüm ise seks hayatınızı gece yarısına kadar ertelemektir. Ama bu noktada her iki taraf da bitkin düşeceğinden, o an akıllardan sadece huzur içinde uyumak geçer.

Size önerebileceğimiz diğer bir alternatif ise akşam yemeğini biraz erteleyip, bu zamanı dilediğiniz şekilde değerlendirmenizdir. Bu durumda eve partnerinizden önce dönmeniz ve onu bakımlı bir şekilde beklemeniz uygun olur. Bu sırada gecenin ortamına uyabilecek bir müzik seçilerek, hafif aperatifler hazırlayın. Partneriniz içeri girdiğinde onu sıcak bir gülümsemeyle, yumuşak bir öpücükle karşılayın. Onunla salondaki kanepeye uzanarak gününün nasıl geçtiğini sormak ve ilginizi mümkün olduğu kadar belli etmeniz partnerinizi rahatlatacaktır.

Romantik akşam yemeği

Sofrada ona, sevişmek için yalnız kalmak istediğinizi fısıldayın. Arabada eve doğru gelirken onunla olmak için sabırsızlandığınızı çeşitli hareketlerle belli edin. Bunun için hiç beklenmedik bir anda hafifçe eğilip yanağına öpücük kondurabilir ya da elinizi hafifçe onun bacağına koyup, yavaşça okşayabilirsiniz. Günümüzde çiftlerin içinde bulundukları hayat koşulları onların seks hayatlarına bazı kısıtlamalar getirmektedir. Düzenli bir cinsel yaşamın aksine, seks yapmak sadece hafta sonlarına ait bir zevk haline gelmiştir.

Bu durumda arzu saatlerinizi aynı zamana ayarlamak için tüm iş stresini bir kenara bırakıp hafta sonunu bekleyin. Bu süre içinde dış çevreyle tüm ilişkilerinizi koparın. Telefonu fişten çekin ve saatlerinizi saklayın.

Eğer gündüz sevişmek istiyorsanız kendinize loş bir ortam yaratın. Partnerinizle sevişirken cinsel tercihlerinizden bahsederek onun size nasıl davranmasını istediğinizi anlatabilirsiniz. Siz de aynı şekilde onun isteklerini, varsa fantezilerini gerçekleştirmeye çalışın. Onu tüm vücudunuzla sarın ve ne kadar arzuladığınızı hissettirin.

En arzulu dakikalar

Saat 07.00 İki cinsin arzularının doruk noktasında oldukları zamanlar, sabahın erken saatleridir. Bu saatler erkeğin fiziksel ereksiyonunun en çabuk gerçekleştiği saatlerdir. Ama kadınlar bazen bu dakikalarda kendilerini daha az çekici hissederler.

Saat 16.00 Her iki cinsin de seksten en fazla zevk alabileceği zamanlar olmasına rağmen bu saatlerde sekse zaman ayırmak oldukça güç bir ihtimaldir. Özellikle öğle vakitlerinin ilk saatlerinde çiftler, birleşme öncesi çeşitli aşk oyunlarıyla ilişkilerini daha zevkli bir hale getirebilirler. Hatta sevişirken yatak yerine bir halı ya da kanepe tercih edilebilir.

Saat 19.00 Haftanın belirli iş günleri, çocukların olmadığı zamanlar, çiftlerin en ideal sevişme zamanlarıdır. Akşam yemeğinden önce, midenin ağırlaşmasına, uykunuzun gelmesine fırsat vermeden bu arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Saat 22.00 Günün tüm stresinden uzaklaşmak ve derin bir uyku için bu saatlerde seksi tercih edebilirsiniz. Ama sabah saatlerindeki kadar enerjik olamayabilirsiniz.Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>