>

ANNE - ÇOCUK

Pınar’dan Çocuklara 23 Nisan Armağanı

Türkiye’nin öncü ve lider gıda markası Pınar, 23 Nisan’da çocukları unutmuyor ve 23 Nisan Çocuk Ülkesi İzmir organizasyonu kapsamında farklı etkinlikler düzenliyor.
 
   
 
 
     

İzmir Kültürpark 4 no.lu holdeki Pınar standında Prof. Dr Mümtaz Sağlam ve ekibi atölye çalışmasında çocuklarla resim yapıyor. 19 - 23 Nisan tarihlerinde de Pınar Çocuk Tiyatrosu’nun sahnelediği Alaaddin’in Sihirli Lambası Kültürpark Gençlik Tiyatrosu’nda izlenebiliyor.

Çocukların bedensel gelişimine olduğu kadar zihinsel gelişimine de destek olan Pınar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda farklı etkinliklere imza atarak TRT’nin düzenlediği 23 Nisan Çocuk Ülkesi İzmir etkinlikleri çerçevesinde, İzmirli minikleri resim ve tiyatro ile buluşturuyor.

9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mümtaz Sağlam ve ekibi ile minikler Kültürpark 4 numaralı kapalı holdeki Pınar standında 15 Nisan-23 Nisan tarihleri arasında her gün 11:00-19:00 saatlerinde yaratıcılıklarını sergiliyor. Burada çocuklarla birlikte atölye çalışması gerçekleştirilirken, minik ressamlar “Doğamızı Koruyalım, Geleceğimize Sahip Çıkalım” temalı resimler yapıyor.

ALAADDİN’İN SİHİRLİ LAMBASI KÜLTÜRPARK GENÇLİK TİYATROSU’NDA


Bugüne dek 3 milyonu aşkın çocuğa tiyatro sevgisi aşılayan Pınar Çocuk Tiyatrosu da Alaaddin’in Sihirli Lambası oyunuyla perdelerini açıyor. Çocukların en sevdiği masallardan biri olan Alaaddin’in Sihirli Lambası, 19-20-21-22-23 Nisan tarihlerinde saat 11.30 ve 16.30 saatlerinde günde 2 kez olmak üzere Kültürpark Gençlik Tiyatrosu’nda izlenebilecek.
Pınar standında çocuklar ayrıca Kido maskotu ile fotoğraf çektirme şansı yakalıyor, birbirinden leziz Pınar Kido sütlerin ve Pınar Çikolatalı Beyaz’ın tadımını yapabiliyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>