>

ANNE - ÇOCUK

Sütaş’tan “Tatlımmm”

Türkiye’nin Sütçüsü Sütaş, yeni bir markayı ve yepyeni lezzetleri tüketicisiyle buluşturuyor.
 
   
 
 
     

Sütaş, 12 milyon lira tutarında ilave yatırım ile girdiği bu kategoride, Türkiye’nin ilk “Yüzde 100 doğal” sütlü tatlılarını tüketicinin beğenisine sunuyor. “Sütaş Tatlımmm” ailesinin bir başka “ilk”i ise “Tatlımmm Mousse”.

Sütaş’ın yeni ürünlerini tanıtmak üzere düzenlenen basın toplantısında konuşan Sütaş Grubu Pazarlama Başkanı Ergun Ermutlu, “Bizim için öncelik, tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır. Biz tüketicilerimizin talebini yerine getirdik. ‘Tatlımmm’ ailesi, Sütaşseverlerin sütlü tatlılar kategorisinde de sağlıklı ve doğal ürün beklentileri sayesinde doğdu. Bütün girdilerin doğal olması, uzun soluklu bir Ar-Ge çalışmasını gerektirdi. Ancak, sonuç bizim için çok memnuniyet verici oldu” diye konuştu.

Ermutlu, “Araştırmalara göre bugün için hazır taze sütlü tatlılar pazarı yaklaşık 65 milyon liralık bir Pazar. Biz, getirdiğimiz farklılıklarla çok kısa sürede bu pazarı 100 milyon liranın üzerine çıkaracağız. Günde 900.000 paketlik üretim kapasitemiz mevcut. Ürünlerimizi, Sütaş’ın ulaştığı 78.000 noktanın tamamında tüketicilerimiz ile buluşturacağız. Sütaşseverleri, “Tatlımmm” markası altında bundan sonra da yeni lezzetler ile tanıştıracağız” dedi.

Çeşit çeşit yüzde 100 doğal lezzet

Sütaş Kategori Pazarlama Müdürü Tülay Dalkılıç da “Tatlımmm” ürün ailesiyle ilgili ayrıntılı bilgi verdi. Buna göre, “Tatlımmm” ürün ailesi,

- Tatlımmm Puding,
- İki lezzeti aynı küpte buluşturan Tatlımmm Tatlım Puding ve
- Tatlımmm Mousse’tan oluşuyor.

Tatlımmm Puding, “çikolatalı, bitter çikolatalı, fındıklı çikolatalı, muzlu ve çilekli” çeşitleri içeriyor.
Tatlımmm Tatlım’ın ise “çikolatalı-sütlü” ve “çikolatalı-çilekli” çeşitleri bulunuyor.

Tatlımmm Mousse, taptaze sütlerle nefis çikolatayı birleştiren, köpük köpük yepyeni bir lezzet. Tatlımmm Mousse, aynı zamanda Türkiye’de “ilk” olan bir ürün.


Tülay Dalkılıç, tüm “Tatlımmm” ailesi ürünlerinin Sütaş Çiftliği’nin taptaze sütleri ile yüzde 100 doğal olarak üretildiğini, bu ürünlerin tamamında, gerçek meyveler, gerçek fındık püresi ve en kaliteli çikolataların kullanıldığını söyledi.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>