>

DİĞER HABERLER

Süleyman Orakçıoğlu’na bir ödül daha...

Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu,
İstanbul Ticaret Üniversitesi tarafından “Yılın İşadamı” ödülüne layık görüldü...
 
   
 
 
     
Süleyman Orakçıoğlu, “Yılın İşadamı” ödülünü Damat-Tween şirket merkezinde gerçekleştirilen bir törenle İstanbul Ticaret Üniversitesi Prof. Dr. İnci Tezcan - CText FTI, Öğretim Görevlisi Hadi Türkmen, Yrd. Doç. Nigar Merdan, Öğretim Görevlisi Sabahattin Türkoğlu, Dr. Mine Arık Derin, Öğretim Görevlisi Pınar Korkmaz ve Moda-Tekstil Bölümü öğrencilerinden teslim aldı.

Süleyman Orakçıoğlu, eğitim düzeyi, bilimsel araştırmaları ve yayınları ile evrensel bilime katkı veren İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin sunduğu “Yılın İşadamı” ödülünü teslim alırken kısa bir teşekkür konuşması da gerçekleştirdi. Ülkemizin global pazarlarda başarıyla temsil edilebilmesi için genç yeteneklere, yenilikçi anlayışlara ve girişimci ruhlara ihtiyacı olduğunun altını çizen Orakçıoğlu, “Bizim araladığımız, dünyaya açılan bu kapıdan daha pek çok genç girişimcinin geçeceğine inanıyorum” dedi.

Uluslararası markalar Damat-Tween’in yaratıcısı Süleyman Orakçıoğlu, geçtiğimiz günlerde de Ernst & Young’ın 17 yıldır dünya genelinde 37 ülkede düzenlediği “Dünyada Yılın Girişimcisi” yarışmasının da Türkiye birincisi seçilmişti. Sn. Orakçıoğlu, 27-30 Mayıs tarihleri arasında Monte Carlo’da düzenlenecek “Dünyada Yılın Girişimcisi” yarışmasında da ülkemizi temsil edecek.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>