>

AŞK - CİNSELLİK

2014’ten Kadınlar Para Erkekler Aşk İstiyor!

Şaşırdınız değil mi? Keşke öyle olsaydı ama değil…
 
   
 
 
     

2014’e merhaba demeye hazırlandığımız şu günlerde umutlar yeni yıla bağlanmış durumda! Yeni kararlar almak ve uygulamak için en doğru günler kapıda… Ama kararlı olmak yetmiyor, işin bir kısmı da dileklere kalıyor…

Yoğun kent ve iş hayatının koşuşturması içinde uygun biriyle tanışma fırsatı olmayanların, hayallerindeki insan ile internet üzerinden karşılaşmasını sağlayan eÇift.com’un, “Yeni yılda en büyük dileğiniz ne?” sorusuna üyelerin verdiği cevaplar, kadınlar ile erkekler arasındaki klasik fikir ayrılığını bir kez daha ortaya koydu. Anket sonucuna göre erkek katılımcıların % 52’sinin tercihi paradan yana olurken, kadınların yüzde 80’i yeni yıldan aşk diledi.

“ERKEKLERİN HAYALİNİ KİBAR, KADINLARINKİNİ İSE EĞİTİMLİ EŞ YA DA SEVGİLİ SÜSLÜYOR!”

Kadınlarla erkeklerin yeni yıl hayalleri kadar hayallerindeki sevgili tanımları da bir hayli farklı. eÇift.com’un düzenlediği ankete katılan kadınların %50’si eğitimli bir insanla beraber olmak istediklerini söylerken, erkeklerin hayallerini ise öncelikle kibar ve cazibeli bir kadın süslüyor. Ankette eğitimli kadınlara önem veren erkek katılımcıların oranı %24’te kalırken, anketin ortaya çıkardığı bir başka ilginç gerçek ise, kadınlar arasında cazibeli erkek hayal edenlerin oranı yalnızca %10 olması!

Ancak beraber olmak istedikleri insanın özellikleri konusunda ayrışsalar da kadınlarla erkeklerin buluştukları bir nokta var! Erkeklerin de kadınların da isteği, ortak değerlere sahip oldukları biriyle beraber olmak. eÇift.com anketine katılan kadın üyelerin %50’si, erkeklerin ise %39’u bu görüşte.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>