>

AŞK - CİNSELLİK

Adım Adım Seksi Masaj

Sevgiliniz ya da eşinizle tazelenmiş bir iletişim kurmak ister misiniz? İşte adım adım seksi masaj..
 
   
 
 
     

Birbirleriyle oldukça sık birlikte olan çiftler, birbirlerinin bedenlerinin ihtiyaçlarını önemsemiyor. Bedensel masaj çiftlerin aşkta birbirlerine karşı rahat ve cömert olmalarını sağlıyor...

İŞTE ADIM ADIM SEKSİ MASAJ..

BİRİNCİ ADIM:

Yumuşak bir yatak aşk yapmak için mükemmel olabilir ama masaj için ideal yer sert, düz ve hareketsiz bir yerdir. Böylece partneriniz hareket ettikçe rahatsız olmazsınız. Maksimum rahatlık için boynunun, dizlerinin ve bileklerinin altına yastık koyabilirsiniz.

İKİNCİ ADIM:

Masaj yağıyla ellerinizi yumuşatın. Elinizin gergin kasları üzerinde yumuşak bir şekilde kaymasını sağlar. Yasemin gibi tek ve hafif kokulu yağlar erotik olabilir. Masaj yağınının kokulu olmasından hoşlanmayanlar için kaynar suya bir damla yasemin kokusu eklemeniz de ortamın güzel kokmasını sağlar.

ÜÇÜNCÜ ADIM:

Dökülen saçlar ve tüyler çıplak tenin kaşınmasına, gıdıklanmasına neden olabilir. Bu nedenle derin ve sessiz bir msaja odaklanmak için saçlarınızı toplayın. Partnerinizi rahatsız etmeyecek kıyafetler giyin. Gerekirse rahatlatıcı bir müzik açabilirsiniz.

DÖRDÜNCÜ ADIM:

Masajı kısa zamana sıkıştırmayın. Partnerinizin vücuduna odaklanın, gerçekten ne istediğini anlayın. Sırtını ovalarken rahatladığını belirtiyorsa sırtına ya da ayaklarını ovalamanızı seviyorsa bu bölgeye özen gösterin. Sadece gülümseyerek nerelerine dokunmanızdan hoşlandığını sorun.

BEŞİNCİ ADIM:

Harika bir masaj için basit hareketleri bilmeniz gerekiyor; Sıkıştırma en kolay uzman hareketidir ve vücudun çoğu bölümüne uygulanabilir. Bir elini omuzuna koyup diğer elinizle üzerine bastırıp yavaşça bastırıp döndürün.

Sırt, basen, boyun ve ayakların üzerine hafifçe vurup hareket ettirebilirsiniz. Aynı bölgelere parmaklarınızla da hafifçe vurabilir, avuç içlerinizle uzun ve nazik bir şekilde bastırabilirsiniz. Kalbin bulunduğu sırt bölgesine biraz daha baskı ve titreşim uygulayıp sağ üst sırta daha hafif masaj yapın. Etli bölgeleri yuğuruyor gibi ovuşturabilirsiniz. Masaj yaptığınız yeri avuç içlerinizi dolduracak şşekilde hafifçe sıkıp bırakın. Yağsız yapılan masaj derin kasların gevşetir. Sıkıca tuttuğunuz yeri diğer elinizle ovalayıp bastırın. Omuz üzerleri, ayak tabanları gibi küçük bölgelere tempolu parmak vuruşu uykulayın. Bu hareketlere partnerinizin isteğine göre yenilerini ekleyebilirsiniz. Partnerinizi yüzaşağı uzansın ve omuz kaslarına hafif dokunuşlar uygulayın. Sırtına masaj uygularken elinize biraz yağ sürebilirsiniz. Diğer masaj hareketiniz onun basen ve baldırlarına doğru olsun. Ayaklarının altına uyguladığınız hafif bastırma uygulamalrıyla masajı bitirin.

ALTINCI ADIM:

Duygulara odaklanın.. Siz mükemmel bir masaj uzmanı olmayabilirsiniz ama üzülmeyin. Sadece anı yaşayın. Teknikten daha önemli şey dokunmaktır. Masajın tutku, duygu ve dikkatle yapılanı doğrudur. Partnerinizin tepkileri doğrultusunda yapacağınız masajdan daha seksi ne olabilir ki?

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>