>

AŞK - CİNSELLİK

Ah Çekerek Baktığınız Çiftler

İyi bir çiftsiniz ama yine de ah çekerek bakılanlar arasında yer alamıyor musunuz?
 
   
 
 
     

Sizin onlardan ne farkınız var. Parmakla gösterilen çiftler siz de olabilirsiniz…

Şehvet kendini çeşitli yollarla gösterir; baş döndürücü bir cinsellikte, birbirinizi koruma duygusunda, gerekli veya gereksiz tartışmalarda. Ara sıra tartışmalarda sevgilinizin size çok sinirlendiğini hissederseniz, bunu kötü değil, iyi bir sinyal olarak algılayın.

• Sıradan bir çift değilseniz bu şehvet pırıltıları kolay kolay kaybolmaz. Aniden kapıda anahtar sesi duyduğunuzda veya beklemediğiniz bir anda telefon çaldığında kalp atışlarınızın hızlanması iyi yolda olduğunuzu gösterir.

• Cuma akşamları işten geldikten sonra her ne olursa olsun sizin favori programınızı seyrediyor, siz ise futbolun kurallarından hiç haberiniz olmasa da onun takımı yenilince derin bir üzüntü hissediyorsanız, kesinlikle şehvetli bir çiftsiniz.

• Birbirinize olan bağlılığı göstermek için birbirinizin sırtını sabunlayabilir, birbirinize masaj yapabilirsiniz. Birbirine gerçekten derinden bağlı çiftlerin bu hareketlerin yanı sıra, içlerinden gelen, karşı koyamadıkları ve içgüdüsel olarak yaptıkları bazı hareketler daha var. Sinemadayken, dizlerinizi birleştirebilir veya gözüne düşen saçları düzeltebilirsiniz. İlk bakışta önemsiz gibi görünen bu hareketler, partnerin özel alanına girilmesi anlamına gelir ve derin bir bağlanmanın göstergesidir. Birbirinizi o kadar çok arzuluyorsunuz ki ellerinizi birbirinizin üzerinden alamıyorsunuz.

Aile veya arkadaşlarınızla ilgili durumlarda bile partnerinizin yardımını düşünmek sizin birbirinize derinden bağlı bir çift olduğunuzu gösterir. İçgüdülerinizle onu istemeniz, aranızda derin bir saygı ve empati kurulduğunu gösterir. Bu iki faktör aşkı derin tutar.

• Evde eşofmanlarınız veya pijamalarınızla gezip, onun gelme saati yaklaştığında kıyafetinizi değiştirmeniz, partnerinize başkalarından daha düşkün olduğunuzu göstermez. Tam tersi, bunu arada sırada yapıp, tek bir detayı değiştirirseniz bu çok daha kıymetlidir.

• Çocukken nasıl biri olduğunu merak etmelisiniz

Seks sırasında birbirinizin gözüne bakmalısınız

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>