>

AŞK - CİNSELLİK

Amacı aynı, teması farklı...

Femidom'la istenmeyen gebelikten ve cinsellikle bulaşan hastalıklardan korunmada insiyatifin ve özgürlüğün tadını çıkarın...
 
   
 
 
     
Femidom polyurethandan üretilmiş bir ucu kapalı diğer ağzı açık yumuşak ve kokusuz bir kılıftır. Içi ve dışı özel bir kayganlaştırıcı ile kayganlaştırılmıştır.

Kapalı uçunda elastiki yönlendirici bir halka mevcuttur.

Femidom vajinaya yerleştirildiğinde derhal vücut ısısı ile ısınıp nemlenir. Her yaştaki kadın tarafından rahatlıkla kullanılabilir, alerjik olmayıp hiçbir yan etkisi yoktur.

Femidom çok ince ve kaygan bir kılıf olduğundan birleşme esnasında hissedilmez, arzu edilen hassasiyette bir azalmaya neden olmaz.

Ayrıca gebelikten korunmak için kullanılan rahım ıçı araçları ve doğum kontrol ilaçları ile birlikte kullanılmasında da hiç sakınca yoktur.

İlişkiden 8 saat önce takılabileceği gibi ilişki sırasında da takılabilir. 50 yaş üstü erkeklerde ve bazı genç erkeklerde de prezervatif takarken ereksiyon hali kaybolabilir. Kullandığında böyle bir sorunla kesinlikle karşılaşılmaz.

Erken boşalan erkekler içinde birleşmeye hemen olanak sağladığından birlikte tatmin olma olasılığını arttırır.

Femidom kullanıldığında kesintiye uğramadan sevişme sürenizi ve boşalmadan sonraki beraberliğinizi uzunca süre devam ettirebilir, heyecanı ve zevki birlikte yaşarsınız.

İstenmeyen gebelikten koruduğu gibi; AIDS, FRENGI, BEL SOGUKLUGU, KLAMDIYOZ, HERPES, HEPATIT B gibi cinsellikle bulaşan hastalıklardan hem sizi hem de partnerinizi korur.

Kadınlarda görülen bazı hastalıklarında (MANTAR) partnerinize bulaşmamasını sağlar.

Femidom hamilelik sonrası ve dığer yanma, kaşınma vb. hassasiyetleri azaltır. Regl(adet) zamanında rahatlıkla kullanılabilir.

Orjinal ambalajında herhangi bir özel saklama yöntemine ihtiyaç göstermez. kayganlaştırıcısını yeterli bulmuyorsanız istediğiniz her hangi bir kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz.

Doğru yerleştirilirse ne siz ne de partneriniz varlığını hissetmezsiniz. Önceden kayganlaştırılmış olarak sıkı hijyen şartları altında imal edilmiştir ve bu kullanıma kadar devam eder. Yapılan tüm deneyler bir defa kullanılma esasına göre yapılmıştır.

Aynı Femidom birden fazla kullanılmamalıdır. Her sevişmede yeni bir femidom kullanmak korunma bakımından gereklidir.

Kullanılan Femidom'u kesinlikle tuvalete atmayınız.

Femidom'u bir kere kullanmaya alıştıktan sonra bunun çok rahat ve kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>