>

AŞK - CİNSELLİK

Aman Hata Yapmayın!

İlişkinizi ayrılığa kadar sürükleyecek hatalara düşmemek için bunların farkına varmanız ve önerilerimizi dikkate almanız faydalı olacaktır.
 
   
 
 
     

KORUYUCU MELEK DEĞİLSİNİZ

Erkeğinizin binbir türlü sorunu olabilir; işiyle ilgili sorunları olur, parasal sıkıntı çekiyor olabilir, arkadaşlarıyla ilişkileri konusunda sorunlar yaşıyor olabilir. Bu liste böyle uzar gider. Tabii ki böyle bir durumda ona yardımcı olmanız, onun yanında olduğunuzu hissettirmeniz gerekir. Ama bunun dozunu bilerek.

SADECE CİNSELLİK DEĞİL

Cinsellik bütün ilişkilerin vazgeçilmezidir. Ama birlikte geçirdiğiniz zamanın çoğu yatakta geçiyorsa durup düşünmekte fayda vardır. Tutkulu bir aşk bazen yalnız olmaya tercih edilebilir ama belli bir yerden sonra sadece cinsellik tatmin etmez. Sadece iyi bir cinsel hayatla tatmin olan kişiler duygusalık içeren ciddi ilişkilerde başarısız olabilirler.

KENDİNİZİ ONA ADAMAYIN

Yeni başlayan bir ilişkide günün 24 saati onu düşünmek hoş olabilir. Ama uzun dönemde bunu bütün hayatınıza yayarsanız birçok kaybınız olacaktır. Sevgilinizi hayatınızın odak noktasına koymak ve hayatınızı ona adamak bir süre sonra onun sizden kaçmasına neden olabilir. Bu onun için ağır bir sorumluluktur ve kendini ağır bir baskı altında hissedebilir. Ayrıca bu durum kız arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi de olumsuz yönde etkiler. Hayatınızı sevgilinize adayıp kız arkadaşlarınızı ihmal ederseniz kız arkadaşlarınız da sizden uzaklaşmaya başlar.

AMAN YAVAŞ!


İlk görüşte aşka inansanız da gerçek anlamda aşk, sevgi, bağlılık gibi duygular zamanla gelişir, olgunlaşır. İlişkinin başında baskı yapmak onu kendinizden uzaklaştırmaktan başka bir işe yaramaz. Siz üstüne gittikçe sizden kaçar. Bu durumda yapılabilcek en iyi şey olayları kendi gelişimine bırakmaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>