>

AŞK - CİNSELLİK

Arzuları Tutuşturma Zamanı

Bundan sonra aranızdaki arzuları tutuşturacak, tutkuyu yeniden su yüzüne çıkaracak neler yapabilirsiniz?
 
   
 
 
     

Şimdiye kadar birbirinizi yüzlerce kez çıplak gördünüz. En az bir kez yatak odanızın dışında seviştiniz ve önünüzde daha birlikte geçireceğiniz bir ömür var ve siz seks hayatınızda yaşayabileceğiniz tüm sınırlara ulaştınız.

Peki, bundan sonra aranızdaki arzuları tutuşturacak, tutkuyu yeniden su yüzüne çıkaracak neler yapabilirsiniz?

İLK HAREKET SİZDEN GELSİN

En son ne zaman sevgilinizin yanına uzanıp dokunarak onu uyardınız? Şimdi içinizden ’ilk hareketi kimin yapacağı önemli değil ki’ diye geçirdiğinizi duyar gibiyiz. Fakat sevişmeyi sizin başlatmanızın onun çok hoşuna gideceğinden emin olun. Eğer her defasında ilk hareket ondan geliyorsa içinden ’beni artık istemiyor mu?’ diye düşünebilir. Erkekler partnerlerinin kendileri gibi ne istediğini bilen ve direk hedefe yönelen kadınlar olmasını ister bunu hiçbir zaman unutmayın.

Bunun yanı sıra bazen işlerimizin yoğunluğu, stres ya da başka nedenlerden dolayı partnerimizi reddedebiliyoruz. Böyle zamanlarda unuttuğumuz bir şey var o da o an yakaladığımız tutkunun bizi sevdiğimiz erkekle rutinin dışında farklı bir zevk yaşatacağı gerçeği. Eğlencenin, erotizmin ve bunların getireceği yakınlığın ellerimizin altından kayıp gitmesini izlemek yerine bu anların tadını çıkarmaya çalışalım.

BİRAZ MACERAYA NE DERSİNİZ?

Bazen onunla çok ‘kötü’ şeyler yapmalısınız. Birçok çifti baştan çıkaran seks maceralarından biri topluma açık bir yerde sevişmektir.

Ayrıca fantazilerinizi sevgilinizle paylaşmak da yatağınıza sonsuz bir macera deneyimi katar. Bir gün onu arayarak bir bar adresi verin ve gece oraya gelmesini söyleyin. Orada yeni tanışıyomuş gibi davranın ve o gece sizi eve götürmesini sağlayın. Bu, çiftlerin çok sevdiği fantazilerden bir tanesidir.

ORAL SEKSİN BÜYÜSÜ

Bazıları oral seks yapmak, bazıları kendilerine oral seks yapılmasını ister. Bazıları ise oral seksi reddeder. Oral seks ortak yapılan bir eylem değildir. Bu tarz sekste bir taraf verici bir taraf alıcı durumundadır. Fakat gerçek şudur ki seks hayatınızın renklenmesi ve yatakta birlikte farklı bir frekansa geçmek için denenmesi tavsiye edilen metotlardan biridir.

EVLİLER ÇOCUKLARI BAHANE ETMEYİN

Uzun zamandır evliyseniz çocukların ödevleri, işinizin yoğunluğu, ev işleri derken eşinizle eskisi gibi renkli bir seks hayatı yaşayamıyor olabilirsiniz. Fakat eşinizin böyle bir durumda kendisini eskisi kadar arzulamadığınızı düşünebileceğini unutmayın. Dolayısıyla ilişkinizin sağlığı açısından rutin işlerinize gösterdiğiniz özeni eşinize de göstermeye çalışın ve flört ettiğiniz dönemlerde yaşadığınız heyecanları, birlikte olduğunuz senelerde biriktirdiğiniz deneyimlerlerle zenginleştirerek onunla sevişin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>