>

AŞK - CİNSELLİK

Aşk Mevsimleri

Bazıları için aşk, yazdır. Bazılarına göre kışın sevmek başkadır. Kimine göre ise bahardır duyguları tetikleyen...
 
   
 
 
     

YAZ AŞKI

İş stresinden, yorgunluktan soyutlanmak isteyen insanlar yazın tatil moduna girmelerinin de etkisiyle daha fazla duygusallaşmaya başlarlar. Yaz aşkıdır onları mutlu edecek şey. Belki de bir bakıma kafa dağıtma biçimidir. İlişkiler mevsimlerden etkilenir derler, bunun doğruluk payı da oldukça fazladır.

KIŞ AŞKI

Kışın gelmesiyle, sevgiliye olan ihtiyaç artmaya başlar. Üşüyen elin ısınmaya, üşüyen bedenin içten, sımsıcak bir sarılışa ihtiyacı vardır. Bitmek bilmeyen yorgunlukların, sıkıntıların paylaşılacağı dostane bir sevgili arar insan. Bazen bir damla yağmur, bir kar yağışı haberi bile duyguların tetiklenmesine yeter.

VE BAHARLA GELEN AŞK

Onlarda, ne yazın kavurucu sıcakları tetikler aşkı, ne de kışın buz kesmiş havaları. Duygularındaki artışa baharın gelmesi sebeptir. Açan çiçeklere baktıkça, uçan kelebeklere, aşık olmak isterler. Bir insanla paylaşmak duygularını, sevilmek, ilgi görmek...

Hislerini dozunda yaşamayı seven kişilerdir aslında bu tarz insanlar. Uç noktalarda fazla gezinmezler, ufak şeylerden mutlu olurlar. Baharın esrarengiz kokusu onları büyüler, zihinlerini allak bullak eder ve bunun sonucunda da aşka ihtiyaç duyarlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>