>

AŞK - CİNSELLİK

Aşkınızı Ateşleyin

Ateşli çiftlerden örnek almanız gereken alışkanlıkları…
 
   
 
 
     

BİRBİRİNİZE GERÇEKTEN BAYILMALISINIZ

Şehvet kendini çeşitli yollarla gösterir: baş döndürücü bir cinsellikte, birbirinizi koruma duygusunda, gerekli veya gereksiz tartışmalarda ara sıra tartışmalarda sevgilinizin size çok sinirlendiğini hissederseniz, bunu kötü değil, iyi bir sinyal olarak algılayın: Demek ki beraberliğinizi gerçekten derinden yaşıyorsunuz.

FUTBOL GİBİ, DAHA ÖNCE HİÇ İLGİLENMEDİĞİNİZ ŞEYLERLE İLGİLENMELİSİNİZ

Cuma akşamları işten geldikten sonra her ne olursa olsun sizin favori programınızı seyrediyor, siz ise futbolun kurallarından hiç haberiniz olmasa da onun takımı yenilince derin bir üzüntü hissediyorsanız, kesinlikle şehvetli bir çiftsiniz. Onun kölesine dönüşün demiyoruz, ama onunla aynı aktivitelere merak duymak, birlikte birşeyler yapmak ilişkinize iyi gelir. İlişki sırasında diğer kişiye duygusal yatırım yapmak durumunda kalırsınız.

ZOR DURUMDAYKEN İÇGÜDÜSEL OLARAK ONUN YARDIMINI İSTEMELİSİNİZ

Aile veya arkadaşlarınızla ilgili durumlarda bile partnerinizin yardımını düşünmek sizin birbirinize derinden bağlı bir çift olduğunuzu gösterir. İçgüdülerinizle onu istemeniz, aranızda derin bir saygı ve empati kurulduğunu gösterir. Bu iki faktör aşkı derin tutar.

ONUN İÇİN ETKİLEYİCİ KIYAFETLER GİYMELİSİNİZ

Evde eşofmanlarınız veya pijamalarınızla gezip, onun gelme saati yaklaştığında kıyafetinizi değiştirmeniz, mini etek giymeniz, partnerinize başkalarından daha düşkün olduğunuzu göstermez. Tam tersi, bunu arada sırada yapıp, tek bir detayı değiştirirseniz (parfümünüzü veya iç çamaşırlarınızı) bu çok daha kıymetlidir. Partnerinizin başını döndürmeyi istemeniz aranızdaki şehveti gösterir. Onun için seksi görünmek istemiyorsanız, ilişkinizde belki çok fazla güven var, ama ne yazık ki şehvet yok demektir. İlişkinizin uzun süreli olmasını istiyorsanız aranızdaki güvene olduğu kadar şehvetin de sürekliliğine önem vermelisiniz.

Uzun zamandır birlikte olmanıza rağmen birbirinize bakarken gülümsemelisiniz

SEKS SIRASINDA BİRBİRİNİZİN GÖZÜNE BAKMALISINIZ


Onu uyurken seyretmek şefkat duygularınızı uyandırmalı…

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>