>

AŞK - CİNSELLİK

Aşkınızı Ateşleyin

Hangi gruba girerseniz girin, haberimizdeki basit önerileri uygulayarak birbirinize daha da yakınlaşmanız mümkün.
 
   
 
 
     

Erkek arkadaşınızla yıllardır çıkıyorsunuz ya da yeni biriyle tanıştınız. Hangi gruba girerseniz girin, aşağıdaki basit önerileri uygulayarak birbirinize daha da yakınlaşmanız mümkün.

İHTİRASLA ÖPÜŞÜN

Dudaklarımız parmak uçlarımızdan 100 kat daha hassastır. Öpüşmek; endorfin, dopamin ve feniletilamin çikolatada da bulunan bir çeşit kimyasal gibi seks hormonlarının salgılanmasını sağlar. Bu hormonlar haz duygusunu tetikler ve aranızda güçlü duygusal bir bağ oluşmasını sağlar.

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN

Ama tabii dik dik de bakmayın! Araştırmalar, yalnızken veya kalabalık bir ortamda birbirinin gözlerinin içine bakan çiftlerin, hiç güz teması kurmayan çiftlere oranla birbirlerine yüzde 75 daha fazla aşık olduğunu gösteriyor. Bu, sevgilinizle yakınlaşmanın en kestirme yoludur.

BERABER SPORA GİDİN

Egzersiz yapmak, vücudunuzun seks sırasında da salgıladığı endorfin hormonlarını salgılamasını sağlar. Cinsel organlara giden kan akışını da artırır. Bu, muhteşem bir orgazma giden en kestirme yollardan biridir.

TELEVİZYONU KAPATIN

Hepimiz televizyonun karşısında yayılmaktan hoşlanırız, ama aklınız başka bir yerdeyken sevgilinize konsantre olamayacağınızı kabul etmeniz gerekiyor. Yakınlaşmanın en kolay ve hızlı yolu televizyonu kapatmak.

MUHTEŞEM KOKUN

Bu akşam eve gittiğinizde, ilk buluşmanızda kullandığınız parfümü sıkın. Duyularını harekete geçirmek ve hatıraları canlandırmak ilk günlerin heyecanını geri getirecektir. Hatta ilk tanıştığınız yere de gidebilirsiniz. Bunun sizi yakınlaştırdığını hissedeceksiniz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>