>

AŞK - CİNSELLİK

Aşkta Nasılsın?

Aşk deyince aklımıza, tutku, uyum ve duygu yoğunluğu geliyor. Bakalım siz nasıl âşıksınız...
 
   
 
 
     

YAPIŞIK İKİZLER

Hayatınızın odağını sevgiliniz oluşturuyor. Aynı zamanda siz de onun hayatının merkezi olmak istiyorsunuz. İşte, tam bu noktada sorunlar başlıyor. Onun sizsiz bir şeyler yapması sorun haline geliyor. Onun adına yaşamaktan, iki vücut, tek ruh olmaktan vazgeçin. Araştırmalar, iki ayrı birey gibi yaşayan çiftlerin ilişkilerinin daha uzun soluklu olduğunu gösteriyor.

YÖNLENDİREN

Siz ilişkinizi bir takım ya da işbirliği olarak görüyorsunuz. Aşkı ve ilişkiyi çıkarların uyumu olarak adlandırıyorsunuz. Tabii bu sizin kalpsiz bir insan olduğunuz anlamına gelmiyor. Hatta sevgilinizle çok yakından ilgileniyorsunuz. İyi yaşaması için elinizden gelen her şeyi yapıyor, ona taktikler veriyorsunuz. Gerektiğinde iş değiştirmesi için baskı yapıyorsunuz. Sürekli onu motive etmek sizi yorsa da, başarılı olduğunu görmek yetiyor.

KENDİNİ KAYBEDEN

Onu deli gibi seviyorsunuz. Bu sevgi adına her şeyi yapmaya hazırsınız. Onun için yapamayacağınız fedakârlık yok. Peki, bu ilişkide siz neredesiniz? Hiçbir yerde… Çünkü ilişkinin ipleri, sevgilinizin elinde. Sizin hiçbir öneminiz yok. O ne derse o olur. Daha doğrusu hep onun dediği olur. Lütfen, abartmayın… Biraz kendiniz için yaşamayı öğrenin. Başkası için yaşadığınız takdirde siz yok olursunuz.

HERCAİ GÖNÜLLÜ

Özgürlüğünüze çok düşkün müsünüz? Karar vermekte zorlanır mısınız? Ateşle oynamayı sever misiniz? O zaman siz oyuncu âşıklardansınız. Aşkın bağlayıcı yönünü sevmiyorsunuz. Bu nedenle geçici aşkların peşinden koşuyorsunuz.

ACILI VE TUTKULU

Siz, filmlerdeki gibi bir âşıksınız. Partnerinizin de öyle olmasını tercih ediyorsunuz. Her şey çok güzel ama bir takıntınız var. Siz aşk acısı da çekmelisiniz. Acı çekmeden, aşkın tadına varamıyorsunuz. Bu nedenle acı çekeceğiniz ilişkilere yöneliyorsunuz. Hep imkânsız aşkların peşinde koşuyorsunuz. O zaman da aşkınızı kalbinize gömüp, tek başına acı çekiyorsunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>