>

AŞK - CİNSELLİK

Baş Harfine Göre Şekillendirin

İşte adınızın baş harfine göre sahip olduğunuz karakter özellikleriniz...
 
   
 
 
     

Uzmanlar, kişilerin isimlerinin baş harflerinin, o kişinin karakterini yansıttığı görüşünü ileri sürdüler.

İŞTE HARF SIRASINA GÖRE ÖZELLİKLER;

A: Daha çok aksiyona meraklısınız. Hareketli olmalısınız hem de uğraştığınız her şeyde. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz.

B: Duygusallık ve romantizm sizin özelliğiniz. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek sizin için son derece keyifli. Sevgiliniz size hediye almak zorunda çünkü bu numaralardan hoşlanıyorsunuz.

C: Sosyalliğe önem veriyorsunuz. Siz flörtsüz yaşayamazsınız. Sevgiliniz yandı her an yanınızda olmak zorunda. Biraz bencilsiniz, sanki partneriniz size tapmak zorunda.

D: Seçtiniz kişiyi mutlaka elde edersiniz. İmkansız da olsa kolay kolay vazgeçmezsiniz. Yardımseverliğin bu kadarı biraz fazla. Popülerliğinizin kaynağı da bu. Sıfatlarınız şunlar; Seksi, sadık, kıskanç ve bencil.

E: İş, stres, para, dış etkenler seks hayatınızı olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Yalnız her şeye rağmen kesinlikle seks duygunuzu tamamen kaybetmiyorsunuz. Sürekli ilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Allah kolaylık versin.

F: İdeal sevgili, ideal romantik denilebilir. Siz sevgilinizi ilahlaştırıyorsunuz hem de bundan zevk alıyorsunuz.

G: Sizin için söylenecek iki sözcük; Müşkülpesent ve ayrıntıcı aynı zamanda biraz da özentisiniz.

H: Sürekli bir arayış içindesiniz. Üstelik ne aradığınızı da biliyorsunuz. Sizi her yönden zenginleştirecek bir partner. Onun için her şeyi yapabilirsiniz.

I – İ: Sevilmek için yaratılmışsınız. Sevgilinizin size tapması için her şeyi yapabilirsiniz. Yalnız unuttuğunuz bir şey var her şeyi hep ondan bekliyorsunuz. Bu kadar çabuk kırılmanızın sebebi bu. Sizin için aslolan güven duygusudur. Seks ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyaç.

J: Müthiş bir fiziksel enerjiniz var. Sevişirken partnerinizin yorulması dışında hiçbir güç sizi durduramaz. Sizin için karşı cinsle ilişki bir meydan okuma.

K: Ketum ve utangaçmış gibi görünseniz de son derece şehvetli ve duyarlı bir insansınız. Yalnız bunu kimseye çaktırmıyorsunuz.

L: Aşk, sizin için tutkuyla eşdeğer. Sevilmekten çok sevmeye önem veriyorsunuz. Birine bağlanmak sizin için çok önemli. Aşk konusunda her alanda başarı garanti.

M: Çok duygusalsınız bu yüzden bir ilişkiye girdiğinizde tüm benliğiniz eriyip gidiyor. Seks özgürlüğüne inanıyor gibi görünseniz de, lafta, doğru değil.

N: Masum ve çekingen. Bu sadece dış görünüşünüz. Son derece aldatıcı. Seks konusunda çok yeteneklisiniz. Sekste tekdüzeliğe asla tahammülünüz yoktur. yalnız ne yazık ki mükemelliyetçisiniz.

O – Ö: Para ve güç sizin için çıkış yolu. Düşkün olmanıza rağmen seksi ciddi bir iş gibi görüyorsunuz, karşınızdakini de seksüel bir obje gibi. Bu sebeple itirazlar geliyor.

P: Sizin için hayatın anlamı sosyal statüden ibaret. Biriyle birlikte olabilmeniz zor. Çünkü eli yüzü düzgün olmayan biri sizin statünüzü düşürür.

R: Birlikte olmak için en iyisi kendinizi kopyalamanız olurdu. Çünkü sizin tıpkı kendiniz gibi birine ihtiyacınız var.

S – Ş: Gevezesiniz. En büyük zevkiniz konuşmak. Eşiniz dinlemekten hoşlanmıyorsa yandınız.

T: Tam bir romantik. Aşka düşkünsünüz. Flört için ideal bir tipsiniz. Aşık olduğunuzda romantiksiniz ve bu yüzden de kırılgansınız. Ufak bir aksilik karşısında her şeyi yapabilirsiniz.

U – Ü: Tam bir paradoks. Aşık olduğunda gerçekçidir. Seks ise sadece doyurulması gereken bir ihtiyaç. Her zaman değer verecek birini arar. Sevmek için yaratılmıştır. Sevgilisini her şeyin üzerinde tutar.

V: Sizden adam olmaz, her zaman özgürlük ve heyecan peşindesiniz üstelik gizemli insanlar ilginizi çeker, adeta sizi büyüler.

Y: Bağımsızlık, sloganınızdır. Biriyle olmanız zor, haliyle. Her zaman kendinizi ispatlamak zorundasınız. Özellikle sevgilinize karşı.

Z: Aşkın acı çekmek olduğunu artık biliyorsunuz. Samimi, hassas, duygusal ve hayalperestsiniz. Başı dertte olan insanlar için, sizden daha iyi biri bulunamaz. Üstelik her zaman da sevgilinizin kurtarıcısısınız. Ama paylaşmaktan çok hoşlanmıyorsunuz.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>