>

AŞK - CİNSELLİK

Biraz Mesafe, Biraz Seks

Sevgilinizi fazla sıkmadan aşkınızı doya doya yaşayın…
 
   
 
 
     

ONUNLA HER İSTEDİĞİNDE BULUŞMAYIN

Evet, o sizi her aradığında, her görüşmek istediğinde onunla buluşmayın. Ama bunu yaparken de sert bir şekilde karşı çıkmaktan kaçının. Bizim istediğimiz; kibarca bir bahane bulmanız ve bunu çok sık tekrarlamamanız. Bir defasında yakın bir aile bireyinin size ihtiyacı olduğunu söyleyerek onu atlatabilirsiniz mesela...

SİZİ ÖZLEYECEK ZAMAN BIRAKIN


Onunla her zaman birlikte olmak istemeniz oldukça doğal. Fakat bunu yaparken de sizi özlemesi için ona zaman bırakmanız gerektiğini unutmamalısınız. Sadakatin fırsat yoksunluğu olarak tanımlandığı günümüzde, sevgilinizin arkadaşlarıyla bir yerlere gitmesini istemeyebilirsiniz. Fakat bir düşünün, eğer özleyecek zamanı olmazsa sizden bıkması an meselesi olabilir. Bunun için sevdiğiniz erkeğin üzerine fazla gitmeyin. Sizi aradığında, özlediğini duymaya da ihtiyacınız var.

BAKIMLI OLUN


Bakımlı olmaktan kastımız elbette ki fazla makyaj yapmak değil! özellikle elleriniz ve dişleriniz her zaman temiz olmalı. Abartılı makyaj yapmaktan çok, sağlıklı bir görünüme sahip olmaya özen gösterin. Kendinize özel bir tarzınız olsun. Bir sürü kadınla aynı saç rengine ve stiline sahip olmaktan kaçının. Yani özentilikten uzak durun.

PARFÜMÜNÜZ AYNI KALSIN

Sizden ayrı geçirdiği zamanlarda ona sizi hatırlatacak en önemli şeyin parfüm olduğunu unutmamalısınız. Parfümünüzü sıklıkla değiştirmek yerine aynı olmasını sağlarsanız o kokuyu tesadüfen de olsa duyumsadığında aklına siz geleceksiniz.

ONDAN GİZLİ BİR ŞEYLERİNİZ OLSUN


İlişki içerisinde her an ne yaptığınız konusunda onu haberdar etmekten vazgeçin. Eğer ona günlük faaliyetlerinizle ilgili rapor veriyorsanız bu huyunuzdan hemen kurtulmalısınız. Onun yanındayken telefonla arandığınızda kiminle konuştuğunuz hakkında açıklama yapmaktan kaçının, özellikle ailenizle alakalı konularda ona fazla bilgi vermekten uzak durun. Hiçbir zaman ve hiçbir konu hakkında onu tam olarak bilgilendirmeyin. Böylelikle sizi merak edecek ve hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyecektir.

ŞİRİN, KIRILGAN VE NARİN KIZI OYNAYIN

Çoğu erkek, fazla ve yersiz soru soran, sorgulayan, her şey hakkında yorum yapan ve haddinden fazla eleştiren kadınlardan hoşlanmaz. Ve kendi aralarında böyle özelliklere sahip olan kadınları cadı olarak nitelendirmekten de kaçınmazlar. Siz, şu yukarıda saydığımız özelliklerin tam tersine sahip olmalısınız. Şirin ve narin kızı oynarken, o kendini, sizi korumakla yükümlü hissedecektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>