>

AŞK - CİNSELLİK

Biz Erkekleri Böyle Bilmezdik!

Erkeklerin nasıl âşık oldukları, nelerden etkilendikleri ve söylediklerinin gerçekte ne anlama geldiğini bilmek ister misiniz?
 
   
 
 
     

Ayrıntılara çok meraklı olan biz kadınlar; erkeklerin nasıl âşık oldukları, nelerden etkilendikleri ve söylediklerinin gerçekte ne anlama geldiği üzerine düşünmekten asla vazgeçmiyoruz. Neyse ki erkekler hakkında araştırmalar yapan uzmanlar sayesinde onları daha yakından tanıma şansını yakalayabiliyoruz.

• Yüksek testosteron seviyelerine sahip olan erkekler bağlanmakta zorlanırlar. Çünkü testosteron, bağlanmaya teşvik eden vasopressin ve oksitosin adı verilen kimyasalların salgılanmasını baskılar.

• Erkeklerin yüzde 59'u, ilk öpüşmede hoşlarına gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiklerinde, o kadınla ilişki yaşamak için çaba harcamayacaklarını belirtiyorlar.

• Erkekler kız arkadaşlarının yanında daha rahat uyurlar. Kadınlar ise aynı durumda pek rahat edemezler.

• Bir erkek sizinle ilgileniyorsa, statüsünü ve cesaretini kanıtlamak için, farkında olmadan oturuş biçimini olabildiğince genişletir. Aşağıdaki ipuçlarına dikkat edin.

OTURURKEN BACAKLARINI AYIRIYORSA...

KOLLARINI KOLTUĞUN ARKASINA DOĞRU AÇIYORSA...

PARMAKLARINI PANTOLONUNUN KEMER ŞERİTLERİNE TAKIP DİRSEKLERİNİ AÇARAK OTURUYORSA...


• Bir erkeğin cildi kadınınki kadar hassas değildir. Bu nedenle ona daha sert bir biçimde dokunabilirsiniz!

• Erkekler adet döngünüzün evresine göre size farklı şekillerde tepki verirler.

• Erkekler iletişim kurarken çoğu zaman kaba olabilirler. Bu durumu sakın üstünüze almayın çünkü onların bu tutarsız davranışlarının sebebi ortaya çıktı.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>